Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Elmondjam anyának?

Fontos! Elmondjam anyának?

Figyelt kérdés

Tegnap későn értem haza, holnap két tz-t írok, és ma itthon maradtam anélkül hogy akárkinek szóltam volna, mert tudtam hogy anya és apa is megy dolgozni, viszont a 13 éves tesóm is itthon van mert beteg, és neki megengedte anyu. HA tudom, inkább megyek suliba. Mondtam neki hogy ha anyu hívja, ne mondjon rólam semmit és már megbeszéltem vele. Azért nem mondtam anyunak mert nem szokta megengedni, viszont így tuti beárul, mert anyuci kedvence aki mindig őszinte hozzá... nem tudom mi legyen:S ha ezt tudom, inkább elmentem volna.

Ti mit csinálnátok?


2013. máj. 15. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmondanám.
2013. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért adnánk tanácsot, amikor azt érdemelnéd meg, hogy lebukj?
2013. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
És gondolod, hogy nem fog kiderülni ez a rakás igazolatlan óra?
2013. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tudom, nem így kellett volna.. el fogom neki mondani, csak még nemtudom mikor. anyu ilyenkor mindig felhívja délelőtt tesómat hogy jól van-e és kitudja beárul-e... :S

tudom megérdemlem....

2013. máj. 15. 08:28
 5/12 A kérdező kommentje:
1 napról van szó, délután megyek orvoshoz igazolásért
2013. máj. 15. 08:28
 6/12 A kérdező kommentje:
küldtem neki sms-t, leírtam hogy itthonmaradtam, tanulok holnapra és nagyon sajnálom. Félek hogy mit reagál, de legalább őszinte voltam.
2013. máj. 15. 08:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondd el a szüleidnek, nagyon fáradt voltál és nyomasztott a 2 tz - ezért utólag is elnézést, hogy önállóan, de így döntöttél. (mint szülő, ezt megértettem mindig a gyerekeimnél, neked is meg fogják érteni, még ha először, hirtelen leszidnak is) Év vége felé ez előfordul. Te szólj előbb, ne várj a tesód reakciójára, és kérj elnézést. És nyugodj le, és TANULJ ne gyakorizz..
2013. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(jó! nem láttam a 6-ost,de ua-ra jutottál, mint én a 7-ben:)) de jó! és most tanulj
2013. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.:) Az első lépések az őszinteség felé, még ha nem is lesz egyszerű elviselni a következményeit.
2013. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az életem egyik fontos törvénye, hogy mindig őszinte voltam a szüleimhez és a gyerekeim, remélem, mindig őszinték hozzám. Ez nem volt és nincs mindig konfliktus nélkül, de mindig minden helyzetből sokkal jobban kijövünk, mintha egyszer megroppanna a bizalom. Jól döntöttél és maradj is ilyen. Megéri.
2013. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!