Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy újra jóban...

Bratilla kérdése:

Mit tegyek, hogy újra jóban legyek egy fiú osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves gimnazista lány vagyok, és tavaly, 10.-ben volt egy fiú, akin eléggé látszott, hogy kedvel. Egy nagyon (talán túlságosan is) laza fiúról van szó, egy rockbandában énekel, és nem veti meg a drogot meg a cigit sem (sajnos, félek is, hogy ez miatt tönkreteszi magát). Tavaly a bunkó stílusa ellenére velem mindig nagyon normális volt, sokszor odajött hozzám, volt hogy egy-két órán oda is ült, és jókat tudtunk beszélgetni. Osztálytársakat nem igazán szokott felköszönteni, engem mégis. Jött a nyári szünet, és azóta nem is köszön. Nem tudom, mi baja lett velem, talán elfelejtette, hogy jóban voltunk? Gondoltam már rá, hogy rákérdezek, hogy "hé, mi van veled mostanában, ritkán beszélünk", de már annyira elhidegültünk, hogy fursán venné ki magát a dolog, meg gondolom nem is értené.


Szerintetek mit tehetnék? Tényleg kedveltem tavaly, sajnálom, hogy úgymond elveszítettem, de a sok idiótaága miatt néha féltem is, jó lenne, ha megint megbízna bennem annyira, mint tavaly, hogy esetleg figyelmeztetni tudjam, vagy ha azt nem is, szemmel tarthassam.


Ja, és remélem nem félreérthető, nem vagyok belé szerelmes, igazából másba vagyok, őt azt szeretném, ha a barátom lenne megint, még ha annyira nem is közvetlen.


Van valami ötletetek?


2014. máj. 1. 19:08
 1/3 anonim válasza:
34%
Nem ėrtem miėt olyan fontos neked,hogy egy bizonyos szemėly barátod legyen...mėg megėrtnėm, ha ėreznėl valamit iránta ,de igy...
2014. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Első lépésként kezdj el vele beszélgetni.
2014. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Lehet, hogy igazad van. Pénteken döbbentem rá, hogy talán tényleg tetszik. Pedig van valaki más, akibe évek óta szerelmes vagyok, de az amolyan reménytelen, plátói szerelem. De ő meg egy bunkó drogos lett, aki azért nem fogja vissza magát a csajozásban, nem tetszhet, utálom az ilyen fiúkat. Viszont emlékszem, hogy tavaly milyen aranyos volt néhányszor, az zavar most, hogy nem tudom elfelejteni. Pénteken mellette álltam, és úgy dobogott a szívem. Pedig akkor sem volt valami kedves, sőt, elég bunkó módon válaszolt, mikor megkértem, menjen kicsit arrébb. Nem értem magam, komolyan, de lehet, hogy beletrafáltál... :(


Második: Igen, ez már nekem is eszembe jutott :D De vele tényleg nem olyan egyszerű, mint másokkal, tavaly jó volt, de azóta velem is olyan bunkó, beképzelt stílusa van, amitől az életkedvem is elmegy. De majd azért próbálom, ki tudja, talán egyszer majd megint aranyos lesz.


Esetleg valakinek van még valami tanácsa, ötlete?

2014. máj. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!