Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 13éves lány vagyok, és új...

FogynikellLola kérdése:

13éves lány vagyok, és új iskolába fogok menni. Nem tudomh a rég összeszokott osztály befog-e fogadni vagy telljes méretben utálni fognak és kiközösíteni. Adjatok tippeket a lentiekhez is. Oké?

Figyelt kérdés
Szóval új suliba fogok menni 7.-re(általánosba) . Elég duci vagyok, és félek kifognak gúnyolni...Holnaptól elkezdek 1 hónapon át fogyózni amitől a bátyám is fogyott 14 kilót! Ha le is fogyok a nyáron akkor meg már fogszabályozóm is lesz.(nyár elején kapom:/ ) Ha nem kedvelnének mit kéne tennem?Elzárkóznom vagy hagyni ezt a sulit és évközben váltani? Amúgy a mostani sulimban sok a barátom csak a suli maga nagyon rossz...

2014. máj. 5. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pozitív kisugárzás kell és maga biztosság és akkor nem fognak kiközösíteni, hanem befogadnak remélhetőleg, én pl mindig kedveltem, aki hozzánk csapódott lány.
2014. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké:) csak nem tudom mert amikor hozzánk jött egy új lány akkor a többiek mindig cukkolták.
2014. máj. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!