Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet valakiből stréber...

Hogyan lehet valakiből stréber helyett olyan gyerek akit nem csúfolnak gyerek?

Figyelt kérdés
Nem menő hanem olyan gyerek akarok lenni akire nem mondják azt hogy stréber de ugyanúgy jól akarok tanulni. Hogy ne csúfoljanak és legyen több barátom. Most csak egy van de szerencsére ő is ugyanebben a cipőben jár.Hogyan legyek ne stréber hogyan érjem el hogy ne csúfoljanak?
2014. máj. 8. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Figyelj babám, én nem a stréberségről beszéltem, hanem a jó tanulóságról. Igenis egy normális iskolában nem vetik meg azt, aki tanul, ha egyébként normálisan viselkedik, lehet vele viccelődni, társalogni, stb...

Azt mondod, hogy nálatok a "menők" is jó tanulók voltak. Tehát a jó tanulók azért piszkáltak más diákokat, mert ők is jól tanultak? Vagy ezt hogy kellene értelmezni?


Nem ismerem el, hogy igazad van, mert attól még, hogy ketten leírjátok, hogy nálatok piszkáltak a strebákat, attól ez még nem lesz általános. Én is jó is középsuliba járok, és nálunk még a kifejezetten strébereket sem közösíti ki senki, maximum nem beszélgetnek nagyon el velük. És hallásból tudom, hogy ez a városunk többi középiskolájában is így van.

2014. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem igazán értem, hogy az 5-ös válaszolót miért kérdezted meg, hogy akkor elismeri-e, hogy igazad van, tekintve, hogy a százalékokból is láthattad, hogy azt a kommentet nem én írtam.


De elég nagy fogyatékos lehetsz, ha már ennyire kuncsorogsz, hogy elismerjék az "igazadat". :)

2014. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na már kezdődik a fogyatékosozás, ne haragudj de ha már ilyen alja szintre sikerült eljutni, akkor én ebbe már nem veszek részt.
2014. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Legyen ahogy akarod.
2014. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy hogy barátkozik, beszédes.
2014. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!