Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerencsétlenség lvl1341846038...

Szerencsétlenség lvl1341846038. Valakinek van valami prakrtikája?

Figyelt kérdés

Ajj sírooook (na, ez hülyébben nem is hangozhatna) . Pont most jött meg az osztálykirándulás pedig pénten lesz (szombaton jövünk, ottalszunk).Nincs valakinek valamilyen házi praktikája amivel rövidíteni lehetne az idejét. Jó, tudom én, hogy ez a természet rendje, meg nem sok minden befolyásolja, de ez nagy szemétség a testemtől. Annyi a jó, hogy nem lesz

medence, és az idő sme lesz olyan szép, de a közérzetem viszont tuti rossz lesz... Tehát ha végig olvastad a nyavalygásom az nagyon megköszönöm, ha van bármilyen módszered és megosztod velem, akkor megy a zöld pacsi! :) 13/l



2014. máj. 13. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem erre a válaszra vársz, de : nem tudod lerövidíteni.

Viszont ha ma jött meg, akkor péntek az a 4. nap lesz, vagyis gondolom már nem lesz annyira erős. Nem lesz rossz a közérzeted, csak ne pörögj rá!:) Gondolom betétet használsz még, akkor tegyél be éjszakait, és amikor van lehetőség mindig cseréld ki


Érezd jól magad, nem lesz semmi gáz!;)

2014. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak: pénteken 4., szombaton 5. nap ilyenkor már kevéske lesz a betétben. A 4. nap éjszakáján nekem már semmi se szokott lenni éjjel napközben pedig csak "foltok".

Szóval nyugi, a nappali betét nem is látszik, azt már használhatsz a 4.-5. napon kevés vérzés esetén.

Érezd jól magad :)

2014. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugodtam :) A zöld pacsi megy, és igazatok is van a végére szinte semmi nincs, de van egy lány aki először azért cikizett mert nekem még nem jött meg, mostanában pedig az a szokása, hogy azt szekálja, akinek megvan és elmondja a fiúknak. De igazából nemérdekel, felőlem azt csinálhat amit akar... :)
2014. máj. 13. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, azt a lányt igencsak kibeszélik és kinevetik a háta mögött a fiúk, számukra nincs ennél érdektelenebb téma. Szóval csak magát járatja le az osztálytársnőd. :)
2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!