Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állítsam le ezt az...

Hogyan állítsam le ezt az osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Új lány voltam év elején, és mivel mindenkit meg akartam ismerni, nem utasítottam el csípőből olyanok közeledését se, akik nem szimpatikusak. Van egy fiú az osztályban, akit az, hogy én egyáltalám szóba állok vele, annyira feltüzelt, hogy szeptember óta nem bírom lekoptatni. Hülye, idegesítő, taszító és már 1000x megmondtam neki, hogy hagyjon békén mert nem akarok tőlesemmit, csak nem áll le. Az összes órán mellém került mostanra, ofő már többször elültette mellőlem amikor mondtam neki, hogy folyton dumál nekem az órák alatt, de mindig visszaül, mert a szaktanárok lesz@rják. Kitette facebookon hogy kapcsolatban vagyunk, akkor letiltottam. Ja, nem vagyok különösebben szép lány, de vannak normális fiúk, akik érdeklődnek irántam, viszont senkivel nem tudok 2 percnél többet beszélni, mert addigra megtalál és "beszáll". Ugyanez, ha a barátnőimmel beszélek, a lánywc-ben kell bújkálnunk. 5-6 ember kell, hogy lefoglalja, hogy el tudjak valahová iszkolni szünetek elején, de mindig megtalál. Suli után rendszerint követ haza, úgyhogy mostanában a fiúbarátaimmal megyek egy darabon, mert legalább amíg ők ott vannak addig távolt tudják tőlem tartani. Reggelente a házunktól nem messze vár rám, és végig gügyög nekem. A város másik végén lakik, mégis mindig a környéken eszi a fene, mindig más útvonalon megyek de mindig megtalál. Pedig apukám már többször kilátásba helyezett dolgokat, ha nem száll le rólam. Egy darabig elzavartam, aztán nem szóltam hozzá, gondoltam, majd megunja, de nem! A múltkor az iskola folyosóján lekapott, én bevertem a képét, mindketten osztályfőnökit kaptunk, szülők behívatása, stb., engem meg elküldtek az iskolapszichológushoz hogy segítsen nekem fékezni a "dühkitöréseimet". Pedig az ofő pontosan tudja, hogy mi van! Ez egy rémálom, nem tudok lélegezni ettől a gyerektől, valaki adjon tanácsot!!!! :S

17/L


2014. máj. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

tipikus, egyből pszichológushoz küldik az embert, aztán azt se tudják, mi van a háttérben...

szerintem, ha behívták a Szüleiteket, ott el kellett volna mondanod az igazgatónak és a srác Szüleinek is, hogy lassan egy éve zaklat ez a gyerek, beleegyezésed nélkül csókolt meg, állandóan követ suli után. Talán nem téged küldtek volna el pszichológushoz, hanem a srácot. Az osztályfőnököd ezen a megbeszélésen meg felemelhette volna a hangját melletted, ha már tudja, mi a probléma! Állj ki magadért, tálalj ki a pszichológusnak, hogy zaklat és akkor már a pszichológus talán tovább viszi az ügyet az igazgatóhoz és a sráccal is elbeszélgetnek!

2014. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pár veretős havert ráküldenék
2014. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön izomból.
2014. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem titkolom, hogy mi történt, osztályfőnöknek is rögtön elmondtam, amikor hívatott, hogy ő kapott le engem, megkérdeztem, hogy ő (mármint az osztályfőnököm) mit csinált volna a helyemben (nő), azt mondta, ugyanezt, és ő mellettem áll, de sajnos a fizikai erőszak következményei engem terhelnek. Elmondtam a szüleinek is, teljesen ki voltak akadva, hogy mikkel rágalmazom a kisfiukat, ő teljesen normális, csak ismerkedni szeretne. Persze. Az öklösöm óta mintha lelkesebb lenne. Azt mondta, hogy legalább már tudja, hogy érzek iránta valamit (mi a frász???)

Szóval maradnak a veretős haverok, csak ettől félek, mert már azért is sokat szívtam, hogy behúztam neki egyet, képzelem, hogy mi lenne, ha csoportosan megvernénk...

2014. jún. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!