Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó döntés volt?

Szerintetek jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves vagyok, és lány. Immáron a 4. iskolámba járok, persze minden sulimnak megvolt a megfelelő oka, amiért elmentem. (nem tagadtak ki, félreértés ne essék)

Szóval... A mostani iskolámba januárban jöttem, szóval ,,új vagyok". Ezek a gyerekek mások, mint a többiek, pontosabban magániskola, tehát eléggé gazdagok... (nem, eddig ez az első magánsulim, de mivel a tesóm kicsit... hogy mondjam... szóval szüksége van a figyelemre, ezért jöttem ide, mert költöztünk) A gazdagság megnyilvánul a viselkedésükön is. IPhone-tól leszel menő, különben nem, mindenkinek beszólogatnak, aki kicsit más, és el vannak szállva maguktól. Tehát nem is igazán tudtam beilleszkedni, meg úgy nem is keresték a társaságom. Az elején volt egy kis incidens a lányokkal, (2-en vannak) de rajtuk kívül senki nem volt ellenem. Itt még nem is szívattak.

Később a fiúk, készítettek egy kamuprofilt, és azzal beetették, hogy milyen szépnek gondol, meg hogy a nevemet onnan tudja, hogy egy suliba járt az egyik mostani iskolatársammal, de már nem beszélnek. Eleinte elment egyszer, mert ennie kellett, aztán mikor visszaért, megkérdezte, hogy én miket szoktam enni. Erre ezt válaszoltam: A gyú parasztos kajákat!XD

Majd mindenképp ki akarta deríteni, hogy ki tetszik. Én elmondtam a keresztnevét.

Na, mindegy, a lényeg, hogy kiderült másnap, hogy a profilt az osztálytárs fiúk hozták létre, és azóta folyamatosan szívatnak. De nem viccből. Beszólogatnak, és egész nap nincs kivel társalognom. Senkivel. Kitörölt az is, akibe szerelmes vagyok.

Beiratkoztunk egy másik iskolába nem rég, és ezt megtudván az egyik gyerek ezt mondta: Hallottam, elmész. Egy retardálttal kevesebb.

Szóval igen... Nem tudom, hogy jó döntés volt e, de elég szarul érzem itt magam, pedig amúgy beszédes vagyok, és legtöbbször rám jön a szófosás. Itt viszont még a nevemen is röhögnek, ezért nem merek megszólalni sem.


Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést, hogy ilyen hosszú lett!



2014. máj. 19. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha nem érezted jól magad, akkor jó döntést hoztál. Azon viszont szerintem gondolkodj el, hogy ha eddig 4 iskolát ott kellett hagynod, mert problémák voltak, akkor tényleg mindig a suli, az ottani diákok/tanárok tehettek-e róla, vagy esetleg Te is hibás voltál-e. Szerintem ez utóbbi, de természetesen a többi iskolád elhagyásának nem tudom, mi volt a háttere. És ezzel nem is megbántani akartalak, csak jobb minél hamarabb tisztázni magunkban az ilyesmit. :)
2014. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz hogy elmész.Ilyen "elit" p*csök közé nem érdemes menni :D.Élettelen kis senkik ha apuci nem tolja az iphone-t meg az x6-os bmw-t.
2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1. iskolám megszűnt, a 2.-ban utáltuk a tanárokat, a 3.-ból azért kellett eljönnünk, mert elköltöztünk, (imádtam) a mostanit már mondtam, és ezért gondolom úgy, hogy nem velem van a probléma. Előre leszögezném, hogy nincs IPhone-m, hátha ez javít a helyzeten.XD De egyébként komolyan... Már milliószor átgondoltam, de ezek tényleg mindenkit szívatnak...
2014. máj. 19. 18:26
 4/4 anonim válasza:

Nincs joguk piszkálni. Ne törődj velük. Jól teszed, hogy elmész! És hidd el vissza fogja adni nekik ezt még valaki. Mert mindig mindenki visszakapja..

Sok szerencsét!

2014. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!