Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is sulit kéne...

Szerintetek is sulit kéne váltanom? Vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok, és már szeptember óta nem érzem jól magam az osztályomban. Sok kérdést tettem már fel velük kapcsolatban, de odáig fajult a dolog, hogy ez az egyetlen megoldás, amit most el tudok képzelni.

A lányok, akikkel jóba lettem még év elején, kezdenek kitaszítani, és senki nincs per pillanat akivel barátkoznék, a legtöbb lány gonosz. Én nem vagyok kritikus lélek, de a fiúk az osztályomból még nagyon éretlenek, és tényleg nagyon bunkók velem, pedig én jóindulatúan állok hozzájuk. Egyedül egy fiú van, akivel közülük elvagyok. (vannak is fiúbarátaim osztályon kívül, és egy kialakuló kapcsolatom is). Egyszerűen nem sikerült beilleszkednem az osztályba, és maga az iskola sem tetszik. Az oktatás pocsék, a másik suliban, ahova menni szeretnék, ott kompetencia alapú és ahogy elnézem, nagyon foglalkoznak a diákok közérzetével, lelki egészségével és jövőjével. Ugyanakkor nincs rá garancia, hogy ott jó emberekkel fogok egy osztályba járni.



2014. máj. 7. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már a suli is rendezetteb, jobb az oktatás, oda figyelnek a gyerekere, akkor gondolom ott nem sok tájparaszt gyerek lehet.
2014. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor részedről ez gondolom egy igen.

(Tetszik a neved)

2014. máj. 7. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ohh köszönöm. :) És igen egy próbát simán megér, és ahogy írtad minden szempontból jobb. 25/f
2014. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy nekem lejött az írásodból és ha te is úgy érzed akkor szerintem próbáld meg a váltást hisz vesztenivalód nincs. Nincs rá garancia hogy ott jó lesz de ha itt sem jó akkor szerintem így van, főleg ha itt az oktatás sem tetszik.
2014. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!