Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek most leszek középis...

Mit tegyek most leszek középiskolás?

Figyelt kérdés
most volt valami összehívott valami amire a szülőnek és gyereknek is menni kellett aztán külön terembe ültettek minket az osztály főnökünkkel ott elkezdtünk beszélgetni de ahogy észre vettem már sokan voltak ott ugyan abból a suliból de persze voltak akik nem mint én de félek hogy így nem lesz olyan könnyű barátokat szereznem mert nem vagyok mindig az a nagy közeledő ember és nem igazán tudom hogy mit mondjak? a válaszokat előre is köszönöm
2014. máj. 23. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a legelső benyomása mindig az az embernek, ha új társaságba kerül, hogy "te jó ég, itt mindenki jóban lesz egymással, csak nekem nem lesz egy barátom sem, teljesen ismeretlen mindenki számomra, jajj mi lesz velem"..


De ne aggódj, eleinte furcsa lesz az új közösség, de biztos vagyok benne, hogy találni fogsz majd barátokat, mint ahogy általános iskolában is találtál. Nem kell ezen izgulni, mit csinálj, mit mondj, mert a helyzetek, szituációk úgyis hozni fogják magukkal a dolgokat. Csak add önmagad, de ha kevésbé vagy nyitott ember,akkor is próbálj mégis közeledni másokhoz, legyél barátságos, próbálj nyitott lenni.

2014. máj. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hát remélem itt a suliban van egy pár barátom és a suliban is vannak ismerősök
2014. máj. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!