Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gólya szívatások durvák...

A gólya szívatások durvák szoktak lenni? Ugyebár a gólyákat első hétben szívatják. Valaki párat tud mondani? én most megyek 9. -be.

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Mi nem szivattunk senkit,nem érdekeltek soha a 9.-esek,se 10.osztályban,se 11.osztályban,12.osztályban meg végképp nem.Volt egypár bunkó 9.-es,akikre ugyanúgy sz*rtunk rá,de azt hiszem,hogy jobban is tettük!:)Így legalább a saját maguk putrijába érezhették magukat menőnek.

Minket sem szivattak annak idején,a gólyabálra nem tudtam elmenni(mert beteg voltam),pedig nagyon akartam menni,annak ellenére,hogy hülyeségnek találom ezeket a feladatokat.Nálunk a jelenlegi 11.-esek a 9.-eseknek olyan feladatokat adtak,amik viccesek,például ott volt a csokipudingos pelenkanyalogatás...érdekes módon mindezt bekötött szemmel tették,és felettük röhögtek rajtuk a 11.-esek meg a tanárok...XDD úgyhogy hozták az iskola "színvonalát".Én nem voltam ott,ezt is csak képekről láttam szerencsére.

Szerintem szivatás nélkül sokkal jobb a hangulat,nincsen senki rákényszerítve hülye feladatokra,amiket nem is akar bevállalni.Aki meg beakarja vállalni mégis,annak egészségére.

2014. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
9-es válaszoló vagyok, leírtam milyen feladataink voltak, MIÉRT PONTOZTATOK LE NYOMORÉKOK? -.-"
2014. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Sulitól és diákoktól függ. Vmi legalja suliban akadhatnak durvábbak is, és sajnos nemcsak a megalázásról beszélek - vmi hasonló szívatásos sztori volt, hogy meg kellett vmi kevert löttyöt inni, és az egyikbe tettek mosószert is, ami kimarta vkinek a torkát...

De a legtöbb suliban max. ökörködések, kicsit ciki. Nálunk pl. még csak év közbeni szívatás sem volt, ezt elég erősen nézték a tanárok. Nekem egyszer intett a szemem elé egy végzős, mikor mentem le a lépcsőn, és majdnem elestem, ennyi volt max :D. Évente egyszer szokott lenni gólyabál, ott vannak "szívatós" feladatok, de azokat felügyelik, lemeózzák, ellenőrzik a tanárok, és az eseményen is ott vannak. Ott olyanok szoktak lenni, hogy lufiborotválás, vizeslavórból szájjal szilvaszedés, random emberkék keresése a rohadt sok tablón, ki tud messzebbre lőni úgy, hogy fogkrémes tubusra ugrál. Viccesek, de nem durvák. De hát nem minden suliban van így...

2014. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 9-es:D Engem is tisztára ezek az amcsi gimis filmek jutnak eszembe.Szerencsére normális helyre kerülök,majd kiderül,mi lesz:D
2014. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!