Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csúfolnak, szekálnak. Mit...

Csúfolnak, szekálnak. Mit kéne tennem? 13/l

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve tart. Az osztályom ki nem állhatott, mivel én szerintük "nem tartozok bele az ő közösségükbe", "mért jöttem át a másik suliból ide, semmi értelme nem volt". Ezek még olyan alapok, legtöbbször csak nevettem ezen, nem vettem komolyan. Év végére márahogy elfogadtak, csak ritkán piszkáltak(hát persze, rólam másolják a matek házit, nehogymár megharagudjak és ne adjam oda><). Viszont aztám az évfolyantársaim kezdték el. Az elején nem izgatott, gondoltam biztos unalmas az életük vagy mittudomén.. de kezdett eldurvulni. Ha csak a folyosón elmentem mellettük, rögtön elkrzdek rólam fenhangom beszélni(megvitatták az aznapi szerelésemet, hogy milyen szarul áll rajtam stb..). Én próbáltam megbeszélni velük, de szerintük: "rád nem tartozik" "mitérdekel téged mi bajunk van, húzz már innen" "én ilyen külsővrl inkább foglalkoznék a saját dolgaimmal". És még ők voltak felháborodva, ha a kedves édesanyjuk hogyléte felöl érdeklődtem(különféle káromkodások) és szóltam, hogy egyszer nekikugrok, mert már elegemvan(de csak nevettek ezen). Igen,persze, megértem én, hogy senki sem lehet tökéletes, nekem is vannak hibáim, az alakom se tökéletes, de én így érzem jól magam, és nem érdekel mások véleménye. Legalábbis addig nemérdekelt, ameddig ezt rl nem kezdték... és most ittvagyok, lassan 14 évesen, és szinte senki közelébe nem merek menni, reggelente fél-egy órát töltök a tükör elött és gongolkodom hogy mibe nem vagyok olyan "kicsúfolható", a családommal is alig beszélek(ennek következtében anyám idege kinyiffant és állandóan ordibál), a barátaimat "lehagytam", csak 2 sulis haverom van, ottis mintha 3. kerék lennék; és úgyérzem mintha mindenki mindig engem figyelne és már a karvagdosáson is gondolkodtam.

Depressziós lennék? Vagy csak túlreagálom? Mit tehetnék az útálkozók ellen? Normális válaszokat szeretnék.



2014. máj. 29. 19:34
 1/6 Firedoom ***** válasza:

2kozhely:

-szerezz baratokat akik meg edenek

-hagyd rajuk majd kinovik

Cafolat:

Altalanosban en is probaltam rajuk hagyni, nem sikerult, aki hulye az hulye is marad, ezt nagyon nehet "kinoni".

Most itt vagyok 17evesen, es az elso utat valasztottam. Baratokat szereztem, ez bevalt, valoban sikerult olyan "kotelekeket" kialakitanom akikben teljesen megbizok. Veluk az oldalamon mar sikerult annyira felbatorodnom, hogy az eletem jora fordult.

ujabb kozhelyek:

Na akarj sok baratot, eleg 1-2 de bennuk teljesen bizz meg, ja es persze fogadd el onmagad.

Es tudod miert kozhely a kozhely? Sokan ahasznaljak. Es vajon miert? Mert nem hulyeseg.

2014. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szard le őket, vagy verd meg őket. De nagyon.

Engem is évekig kínoztak, piszkáltak, gúnyoltak, pletykáltak rólam, elrontották dolgaimat amíg másik suliba nem mentem. Azóta százszor megbántam hogy nem volt merszem agyonverni őket mert beírást kapok vagy jönnek a bátyjukkal/nővérükkel/barátaikkal. Ki kell állnod magadért, különben folytatni fogják. Akár be is olthatod őket sok ember előtt. Valószínűleg irigyek rád valamiért. A legjobb az lenne hogyha összebarátkoznál idősebb fiúkkal vagy balhésabb csajokkal akik megvédenének. A csúfolódók is csak falkában nagyszájúak, a "saját fegyverüket" kell bevetni ellenük.


Ne vagdosd a karod, nem old meg semmit, és ha észreveszik az csak újabb okot ad nekik a csúfolásra, valamint ha anyád észreveszi ő is még jobban agyfas7t kapna.

2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

+ a hegeket is megbánnád.


16/L

2014. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazság szerint "vertem" màr meg őket(mindegyiknek egy-egy pofon, mertmár rohadtul elegen volt v "véletlen" kibuktstás/lelökés a lépcsőről.). Nem vagyok az erőszak híve. Balhét sem akarok, főleg h a tanárok pikkelnek rám. De lassan már elegem van belőlük is.

Részben mindig én oldom meg mások problémáját(pl vita, családi bajok stb) , de a sajátomat sehogy se tudom. F*ck logic.

Tudom h rossz a vagdosás, de engem lenyugtat. Eddig nemvették észre, de az se érdekelne ha tudnák. Az én döntésem volt ez, jólérzem magam/függő se vagyok, anyámnak meg úgysincs olyan sok ideje rám//gimis tesó,2 éves öcsi/.

2014. máj. 29. 21:13
 5/6 anonim válasza:
engemis hasonló miatt piszkálnak,próbálj beszélni az ofődel
2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el egy sportegyesületbe! Az közösséget is ad, önbizalmat is ad, lefoglal , meg minden jót!!
2014. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!