Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suli vége óta ezen rágódok....

A suli vége óta ezen rágódok. Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Az osztályból elment egy gyerek külföldre, és ezért iskolát is váltott. Az osztályfőnök kitalálta hogy adjunk neki pulóvert, amin az osztálykép és egy idézet van, majd mindenki aláírja. Kész is lett, és ott tartottunk hogy már csak alá kellett volna írni. Én vittem be textilfilcet, mert nekem volt otthon. Az osztályfőnök viszont elkezdett azon aggódni hogy ő azt hallotta hogy roncsolja az anyagot. Én voltam olyan hülye hogy meggyőzzem elmondtam hogy történetesen a pólónak a mintája ami rajtam van az is textilfilcekkel lett felrajzolva. Akkor a tanár rögtön kitalálta hogy akkor had próbálja ki az én pólómon ha az úgy is ilyen. Mondtam hogy én nem szeretném. Egy olyan embertől kaptam aki sokat jelent nekem, ráadásul rengeteget dolgozott vele, meg MIÉRT pont az enyémen? Akkor elkezdte mondani a magát, de én mondtam hogy nem akarom. Addig mondta hogy visszakérdeztem hogy "Miért nem a tanárnőén húzunk egy csíkot?" erre azt mondta hogy azért, mert az egy drága topp volt, míg én kapok egy ilyen pólót pár száz forintért bármelyik és megkérhetem az az illetőt hogy csinálja újra, és az osztálypénzből vett pulcsi sokkal többet ér annál ami rajtam van hogy el legyen rontva. Itt már eléggé elegem volt szóval egy kicsit kiborultam és a fejéhez vágtam mindent. "Maga pedig vehet bármelyik turkálóban egy olyan új toppot 60 forintért, és nem tudom megkérni azt az illetőt hogy rajzolja újra és amúgy is maga volt az aki semmit se fizetett bele szegény gyerek pulcsijába szóval ne rinyáljon az anyagiakon mikor én teszek szívességet!" Itt jött a szokásos hogy képzeled duma. Később megkaptam az osztályfőnökit tiszteletlenségért. Anyám meg itthon lecseszett hogy ezzel rontom el a bizonyítványomat. Igaz hogy nagyon indulatos voltam, de mindent komolyan mondtam, szóval nem bánom hogy kimondtam, de nem vagyok biztos benne hogy jól cselekedtem. Szerintetek?

15/F


2014. júl. 1. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt, csak nem cselekedtél jól. Én is eléggé indulatos vagyok, ezerszer kerültem ilyen helyzetbe, hogy hopp, ezt nem így kellett volna.. A tanárnőd pedig fura. :D
2014. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

A történetben neked volt igazad, nem is értem, hogy hogy gondolta hogy a te pólódon, vagy akárkijén fog csíkokat húzogatni...


DE nem kellet volna ilyen stílusban beszélned vele. Nem azért, mert nincs igazad, sőt azért sem, mert a tanárod és tisztelned kell, hanem azért, mint most is, te szívod meg. Máskor ilyen esetben határozottan közöld vele hogy NEM, bárhogy erőszakoskodik csak higgadtan mindig mondj nemet, egyszer úgy is abbahagyja..

2014. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól cselekdtél.A tanárod,vagy tanárnőd,-mert ugye nem tudom kikövetkeztetni,hogy mi is volt valójában "Akkor a tanár rögtön kitalálta..." , "Addig mondta hogy visszakérdeztem hogy "Miért nem a tanárnőén..." ;))- őszintén elég barom,ha nő,ha férfi.
2014. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis úgyértem,jól tetted,én is odamondtam volna neki.
2014. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A stílus lehet, hogy kissé erős volt, de jogosan nem engedted, hogy a te ruhádon próbálja ki.
2014. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Firkálgassa a saját ruháját.
2014. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazad volt.
2014. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt,mit erőszakoskodik egy felnőtt,érett nő? Hjaj,ugyanmár,basszus...
2014. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Tudod,az ember csípőből elkezd mentegetőzni.

Érveket találni,hogy miért nem.

Nem kell!!!

Nem-és kész.A tanár kérése volt alá-fölérendeltségre alapozott.Nem jött be neki.

Jól tetted.

2014. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Igazad volt, de az ott senkit nem érdekel mert a tanár a főnök. Nem szópárbajozni kell hanem szépen csöndben hallgaatni, azt mondani: Elnézést rossz ötlet volt. Komolyan persze nem kell gondolni és késöbb bosszút állhatsz. Nekem csinálta ezt az egyik tanárom, óra végén otthagyta kulcsát én meg lehúztam a WCn.
2014. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!