Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit általánosban csináltatok?

Figyelt kérdés

Mi egyszer elbújtunk a Wc-ben és még az énektanár keresett minket a teremben, és bezártuk az ajtót 45 percre. Nem lett belőle semmi, szerencsére az osztály mintatanulóit is sikerült bevonnuk.

A 2. emeletem van az osztályterem, alatta egy buszmegálló. Nyáron lekiabálltunk az embereknek, hogy ki szeretne zuhanyozni, és akik beleegyeztek, azokat 2 literes flakonokkal öntöztük meg.

Betörtünk néhány ablakot, lámpát meg órát.

Ti mit csináltatok? Csak az általános iskola számít.



2014. júl. 21. 01:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


Es egyeltalan nem volt nyomortelep a suli! Itt epp nem voltak annyira szigoruak a tanarok de ez van.

2014. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%

Én nem nagyon voltam benne, de ezeket az oszt.társak művelték:

- kaja dobálás a konyhásokra

- karácsonyi műsor közben az alsósok énekeltek és zavarták őket

- iskola tej szétfröcskölése az egész iskolában

- WC-ben nem volt wc papír és a fenekét a falra törölte (ezt hallottam)

- egy gyerek a matektanárnak a haját simogatta, majd a fenekét akarta fogdosni

- WC-ben az egész földet szétpisilni

- WC papírokat tettek a tanári asztalra

- a tanár (férfi) és korábbi tanítványa (lány) bezárták magukat a tanterembe, a gyerekek kopogtak meg kiabáltak be

- igazgatónőt nagyon sokan megvicceltették, de emiatt ki is rúgtak egy gyereket

- angol tanárral tanítás helyett beszélgetni próbált mintha randin lenne

- tanár hatalmas jókedvében szivaccsal lelocsolta kedvenc tanítványát, nem törődve a többiekkel, hogy vizesek lesznek-e

- 3 gyerek direkt buktatta meg magát, hogy a tanárt idegesítsék

- matek óra alatt bele ült a kukába és 45 percig ott volt, tanár nem vette észre

- a csaj kinyitotta az ablakot és felmászott az iskola tetejére, de a többiek bezárták az ablakot, ő meg csak dörömbölt

- az egyik csaj dolgozat írás közben mindig kimegy a tanárhoz ilyen perverz módon kérdezősködni

- ének óra közben a cigány lány NAGYON hangosan énekelt és minden szó után megállt a tanár, de a csaj nem vette észre csak táncolt a széken

- a cigány lány festékes hibajavítóval összekente az egész testét, és azóta az ének tanárt szereti a legtöbb csaj

- tesi óra közben 2 fiú szexelt egymással, de a tanár csak mosolygott

- megtaláltak egy tanárról készült fotót az esküvőn a tesi szekrényben! az egyik gyerek eltépte

2014. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
97%
Sok durva dolog volt de a legkeményebb, hogy a tanár véletlenül több pontot adott egy dolgozatra, én meg nem szóltam neki :'D
2014. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%

Szünetben az iskola melletti úton egy 60 körüli faszi sétált. Mi már hetek óta azzal szórakoztunk, hogy odaordibálunk az utca emberének az udvarról, de ezúttal emberünkre akadtunk. Odajött a kerítéshez, majd elment a suli bejáratához, és bejött cirkuszolni. Persze mindenki lapított, majd az egyik osztálytársam felment az igazgatónőhöz, bár addigra a férfi már elment. Az osztálytársam bemártott engem, így felmentem én is. Pechemre ott volt egy rendőr civilben, aki rendőrséggel fenyegetett engem. Kivágtam magam, végül szóbeli feddéssel megúsztam, mert jóban voltam az igazgatóval.

De előfordult, hogy izomból és kapásból röplabdával(!) rúgtuk fejbe a tesitanárunkat, aki ráadásul nő volt. Ekkor közölte, hogy vége az órának, hiába van belőle még 15 perc. Alig tudtunk kikúszni a teremből a röhögéstől.

Olyan is volt, hogy annyira felidegesítettük, hogy már a sírás kerülgette. Amikor láttuk, hogy milyen állapotban van, elhallgattunk, és néma csönd volt. Ám ekkor, ebben a fagyos hangulatban, az egyik osztálytársam egy hatalmasat fingott. Nem mertünk röhögni..

Egyszer a töritanárunk elment osztálykirándulni. Én megtaláltam az egyik vázában a szekrényének a lakatkulcsát. Felakasztottuk az egyik térkép szögére a falon, ami nem esett szemmagasságba természetesen. Nem találta a kulcsát, hiába kereste. Megvártuk mire hazamegy, elkértük a terem kulcsát, leszedtük a kulcsot, és az asztala közepére raktuk. Aztán teleköpködtük a tolltartó kerámiavázáját. Őt amúgy úgy hecceltük, hogy beordítottuk az órán a lánykori nevét, amit tudtuk, hogy utál. 8.-ban nem akart részt venni a búcsúztatónkon...

Volt olyan is, hogy kifújtuk az orrunkat a függönybe.

Egyszer az osztályfőnök éppen az osztály rossz teljesítményéről beszélt, és a bukásokról. Hirtelen a csendbe belehasított egy krákogás, majd az egyik osztálytársam méretes turhát helyezett el a falra, és nézte, ahogy lefolyik.

Az egyik órán nekivágtuk a szekrénynek a vízibombát, a szekrény a terem túloldalán volt, tehát jól kellett célozni.

Az egyik osztálytársam közölte a rajztanárral, hogy "Tanárnő, tudom, hogy maga náci!".

Egyszer bevittünk egy macskát kémiaórára, és feltettük a tanári asztalra.

A takarítónők kis takarítókocsiját rendszeresen átvittük a folyosó másik végébe.

Ez a teljesség igénye nélkül volt, és rengetegszer szóltunk be a tanároknak. Tényleg mind általánosban volt. Annyira nem volt rossz iskola, és osztály, csak minősíthetetlen volt a magaviseletünk. Azért néhányan elbújhatnak ezek mellett a tettek mellett, ha tényleg azok voltak a "legkeményebbek", amiket írtak.

2014. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%

-krétadobálás

-a tanár kikészítése

-a lámpát lerúgták a fiúk focilabdával

-egy szakadt szivacslabdát kirúgtak az ablakon

-április elsején a padokat megfordítottuk (háttal ültünk a táblának),de szerencsére a tanárok nem voltak nagyon mérgesek.

2014. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
84%

Legjobb barátnőm bemutatott az igazgatóhelyetttesnek, egy fiú kidobta a lányok öltözőjének ablakát kukával, és egyik német órán háttal az ablaknak, lehúzta a a nadrágját, és a csupasz seggét mutogatta az emeletről. Tejeket dobáltunk az ablakon. Volt, hogy néhányan nem engedték be a tanárt órára, és ami mindent visz: az egyik fiú véletlenül arcon rúgta labdával az (akkor) ötvennyolc éves osztályfőnöknőt, akinek meglazult a fogsora.

Nem a mi osztályunk tette, de valakik szünetben hangyákat gyűjtöttek, és a tanári asztalra szórták őket. Szegény Ági néni, sírva rohant ki...

2014. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%

Amikben én is benne voltam:

-Barátnőimmel átírogattuk a naplóban az igazolatlan óráinkat igazoltra

-Egy barátnőmnek az intőjét pedig átírtuk kettesre, de ettől aztán megijedtünk, úgyhogy inkább visszaírtuk intőre

-Iskolatársak, osztálytársak piszkálása

-Az osztállyal közösen (egész osztály, tényleg mindenki, kivétel nélkül) ellógtunk 2 óráról, mert nem akartunk dolgozatot írni, az utána lévőre meg minek mentünk volna vissza?! :))

-Egyedül, vagy párosával ellógni egy-két óráról, de szerintem én egy kezemen meg tudom számolni, hányszor lógtam el, inkább a késéseimről voltam híres, ezért is volt sok igazolatlan órám, amit már az elején említettem, mivel nálunk a késésért az igazolatlan adása volt szokás

-A táblánkat még 7.-ben beszappanoztuk, de annyira, hogy még 8. végén is volt olyan része, amire nem lehetett írni :D

-Mások haját radírdarabokkal, papírdarabokkal díszítettük; a széküket hibajavítóval festettük, hogy olyan legyen a ruhájuk, mikor ráülnek


Többiek:

-Az ablakon szólogattak ki járókelőknek. Az egyik be is jött az igazgatóhoz, abból elég nagy cirkusz lett

-Szétszedték a szekrény hátulját

-Szétszedték a függönyt, aztán ruhaként viselték

-Ablakot, ajtót betörték, kilincset letörték (de ezek nem szándékosan történtek)

-Focizás a teremben, és egyéb labdajátékok. Talán még frizbizés is volt :DD

-Pár osztálytársam papuccsal dobálta egy másik osztálytársam fejét óra közben, a tanárnő pedig észre sem vette, pedig amíg tanított minket (2 évig), minden órán eljátszották ezt, többször is

-A fent említett osztálytársamat többször hazáig kergették, 8. végére már profi futó lett, biciklivel sem érték már utol :DD

-Valamelyik osztálytársam rágyújtott matekon, nem vette észre a tanár

-Csupasz segg mutogatása az ablakból nálunk is volt :D

-Egy osztálytársnőm teájába valamelyik osztálytársam beleverte - a lány nem vette észre, és megitta..


Istenem, én annyit röhögtem :D Még mindig visszasírom ezeket az éveket. Amúgy osztályátlag alapján elég jók voltunk, de nagyon rossz volt mindenki :))

2014. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak olyan dolgokat gyűjtöttem, amiket én csináltam, hanem olyanokat is, amiket tanárok műveltek. Remélem nem baj :D

-első osztályban feldobtam a legkisebb osztálytársamat a tetőre, hogy leszedje a piros pöttyös gumilabdát (az osztály istenített, az igazgatőnő már nem annyira)

-órák előtt mindig a folyosókanyarban vártuk a tanárokat, amikor megláttuk, hogy kilépnek a tanáriból, eszeveszett futásnak eredtünk a termünkhöz - egyik ilyen alkalommal futás közben épp nekimentem az igazgatóhelyettesnek...

-szünetekben mindig ki kellett mennünk az udvarra, de természetesen mi nem akartunk, így a legjobb barátnőmmel bebújtunk a szekrénybe és lélegzetvisszafojtva vártuk a szünet végét - hát nem sikerült megvárni, ugyanis a legbrutálisabb tesitanár talált ránk, kiállított az egész osztály elé az aulába és azt kiabálta : Ezt a két csajt rajta kaptam a szekrényben! Mondanom sem kell, mindenki röhögött. Utána azért még meg kellett csinálnunk 20 fekvőtámaszt mindenki előtt...

-Hatodikban iskolát váltottam és az előző suliban egy nagy semmi volt az infó oktatás, elméleti részből konkrétan egy nagy kalap sz*r volt a tudásom. Első infó órán a közkedvelt (hahaha) infó tanárunk felelni hívott. Első kérdése: -Hogy mondjuk a winchester-t másnéven? Kis gondolkozás után bevágtam : Vinyó! Mindenki röhögött. Utána Vinyó lett a becenevem, a régi haverok még most is hívnak így :D

-Ugyanehhez a tanárhoz elmentem 6. óra után felelni az évvégi ötösömért. Senki nem volt a teremben csak mi ketten. A tanári gépen zajló események ugye ki voltak vetítve a falra és nagy meglepetésemre egy trabant volt a képen, amibe a tanárom és a családja volt belemontírozva. Ez még hagyjál, de a tanár a kép elé állt és elkezdett brümmögni :D Kicsit kellemetlen volt, ezért megkérdeztem, hogy mikor kezdhetem a felelést. Válasza : Várjál, várjál minnyá' odaérek! - és brümmögött tovább...

-Szintééén ugyanez a tanár...Fizikát is tanított. Számára az volt a kísérleti előadás, hogy egy játék ladát megfogott ledobott a földre majd felkiáltott : SZABADESÉS!

-Az osztályfőnököm matekot és kémiát tanított : matekon kedvelt beszólásai közé tartozott az : "Olyan hülye vagy mint a cipőm talpa!" (itt nyomatékosításképpen felemelte a lábát és megmutatta, valamint a "Azt mondod 128? Igen? Hát meglepnél hülyegyerek!" Kémián pedig felgyújtott egy gyereket + végigszagoltatott velünk valami vegyszert amitől szédülni kezdtünk, majd a végén röhögve felkiáltott : Ettől már haltak meg emberek, de azért jó móka nem? :D Ennek ellenére ő volt a legjobb tanár :)

-Utáltam a rajztanárom és nem akartam bemenni órára, viszont a töritanárommal nagyon bensőséges viszont ápoltunk (és még most is) ezért megengedte, hogy a tanáriban lévő bőrkanapén pihenjem ki a hetedik osztály fáradalmait :D Amikor bejött az igazgatónő és megkérdezte, mit csinálok, a tanár azt mondta, beleültem egy rágóba. Ő ennyivel letudta miért fekszek a kanapén a tanáriba :D

-Rendszeresen megcsináltuk, hogy szünetekben elloptuk a tanári asztalról (vagy bátrabb korunkban a tanári szobából) a dolgozatokat, majd lefotóztuk őket. Ezeket feltöltöttük kitöltve a netre, a többiek pedig otthon kinyomtatták. A magyartanárunk például már olyan öreg volt , hogy észre sem vette, hogy mindenki előtt két lap van és buzgón másol, valamint az egész osztály 15 perc alatt lett kész a három oldalas tz-vel :D Ezekután még mutogatta is a többi tanárnak, hogy az ő csoportja milyen kis szorgalmas.

-Osztályfőnököm telefon-puskázáson kapott egy gyereket, ezért bosszúból hangosan felolvasta az sms-eseit, és készített neki néhány fotót magáról...

-Szeget tettem a tanári székbe.

-Elloptuk a krétákat.

-Öt év alatt összegyűjtöttünk egy csomót szemetet meg gusztustalan dolgokat és egy üvegben tároltuk. Nyolcadik évvégén megitattuk az egyik gyerekkel.

-Nyolcadikos osztálykiránduláson arra keltem, hogy a férfi ofőm mellettem horkol...Mai napig nem tudom, hogy került oda.

2014. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem voltunk neveletlen parasztok, és nem romboltunk. Nem törtünk szét semmit, nem loptunk el semmit, nem füveztünk, piáltunk cigiztünk. Általában sose szóltunk ha nem jött tanár, így csináltunk pár lyukas órát. Volt egy terem amiről az utcára lehetett látni ha az előtt jöttek el emberek és mi ott voltunk akkor mindig integettünk, néha ezzel borítottuk ki a tanárokat. Volt olyan, hogy egyszer az egyik osztálytársam kezében maradt az ajtó, de végül is visszarakták. Túl jók voltunk és nem okoztunk semmi nagy kárt az iskolának, inkább megbecsültük ami volt.
2014. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
73%
Betörtuk a foldrajztanár ablakat 2x is -egyszer focilabdával, egyszer hógolyóval. Kidobaltuk a rajztanar cuccait az ablakon, az egyik osztálytársam elégette a naplonkat. Fizika órán hátul ment a party -levelezések, zene, a fiúk az asztal alá bújtak, kinyitott esernyő fent volt a padon. Szinten a fiúk a foci teremből a szünetekben folyamatosan kimasztak... Most ezek jutottak eszembe :D
2014. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!