Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok írni balhés/durva/meg...

Tudnátok írni balhés/durva/meglepő sztorikat az iskolátok tanárairól?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak az én sulimban pletykások annyira a tanárok, hogy egy csomó minden kikerül a diákok közé általában 24 óra alatt? :D

2014. júl. 23. 20:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
70%

idén érettségiztem, úgyhogy van pár jó sztorim :D

9.-ben volt egy NAGYON fura fizikatanárunk, aki Felvidékről jött tanítani, brutális tájszólása volt, télen-nyáron kötött pulcsiban bűzlött. Szóval önmagában is vicces figura volt, de a finálé akkor következet, amikor óra kellős közepén a tábla random leszakadt a falról és telibe ráesett xD filmbe illő jelenet volt


volt egy tanár házaspár, mindketten a mi sulinkban tanítottak, a nő megcsalta a férjét, és ezt szerintem néhány diák előbb tudta, mint a férj. Szép kis válás lett a vége.


Idén osztálykiránduláson bejött az ofő, megette a maradék nasit, és beleivott a pálinkába xD


Szerenádokon közösen piáltunk pár jófejebb tanárral. Ők is ittak rendesen :)


Még egy a végére: két tanárnak állítólag volt egy kis ,,esemény'' a szertárban. Mindenki tudott róla.



egyelőre ennyi jutott eszembe, ezek a legjobbak

2014. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
85%
marihuánás cigit szívott órán :DD
2016. febr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

álltalánosban cirkuszba vittek minket, és ott szünetben lefeleltetett a töri tanár :')

cserébe én meg ott akartam hagyni a cirkuszban. de erről nem tudott, mert még jó lelkű voltam, és csak a barátnőm fülébe sutogtam. jah igen. és ha valaki nem figyelt órán, levette a papucsát és megdobálta vele az illetőt, meg krétával.

2020. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!