Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Oldaltáska vagy hátitáska?...

Oldaltáska vagy hátitáska? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
melyik a jobb tudom hogy a hátitáska jobb a gerincnek de már eléggé unom szerintetek is ciki a hátitáska 8.ban váltsak oldaltáskára? Ha igen tudtok ajállani?

2014. aug. 1. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában is 90%ban minden diáknak hátitáskája van. :) Az oldal táska nagyon kényelmetlen hosszú távon, főleg, ha tele van pakolva nehéz könyvekkel, füzetekkel ...

Hidd el, hogy az osztálytársaid nagy része a tavalyi hátitáskáját fogja idén is elővenni :D

2014. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hátitáska kényelmesebb, jobb, strapabíróbb, és nagyobb súlynál sem nyírja ki a vállad. Annyi hogy nem olyan menő, de amúgy én suliba mindig azt viszek.

Oldaltáska hosszú távon nagyon rossz. :/

2014. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hátitáska. Sőt, nekem az a marha nagy túratáskám van, amit még pluszban a testhez lehet rögzíteni, hogy levegye a terhelést a vállról. Nagyon rosszul néz ki, de kit érdekel?
2014. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen mindenhova hátitáskával megyek. Tudsz vele bringázni, le lehet ugrani a boltba, belefér a laptop.
2014. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és kis hátizsákkal járok mindenhová - belefér könyv, kaja, pia, pulcsi - picinek tűnik, de sok mindent bele tudok cuccolni.


Annyi, hogy a színe szr, meg a pántja vékony. :(

2014. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oldaltáskákat szeretem ,mert divatosabbak
2014. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oldaltáskát ne.. nekem kész kínszenvedés volt egy nehezebb napon pár száz métert sétálnom vele.. leszakad a vállad.
2014. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem ilyen vál táskám van ami a pull and bearból. én nagyon szeretem, minden cuccom belefér és kényelmes:)
2014. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az oldaltáska hosszútávon elég megterhelő a vállaidnak. 8.-ban azt hordtam,de utána már nem.
2014. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem a hátitáska jobb. én most megyek 10.-be és egész múlt évben oldaltáskát hordtam és állandóan fájt tőle a hátam, csak nem kaphattam újat, mert anyám azt mondta, hogy ha megvetettem az oldaltáskát, akkor legyek boldog azzal :/ de ezek után tuti nem veszek többé oldaltáskát...
2014. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!