Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben? (Hosszú)

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. Eddig mindösszesen egy komoly kapcsolatom volt 4 hónapig. Voltak kisebb randijaim, de mind az internetről.

Elég könnyen beszélgetek lányokkal stb., de nem nagyon tudok kezdeményezni. Nem vagyok csúnya sem, ezt nagyon jól tudom, sőt, sok lány kacsintgat rám, de mégis elég béna vagyok, hogy nem tudok odamenni.

Van az egyetemen egy pár lány, akikkel mind nagyon jó barátok lettünk és ezt most nem az a tipikus ,,barát zónás" dolog, mivel elég dominánsan adom elő a darabot. Sajnos azoknak, akik tetszenek nekem, van barátjuk. Van egy különösen szép lány, akit már félév eleje óta ismerek, de van egy nála alacsonyabb és szerintem egyáltalán hozzá nem illő barátja, már több, mint egy éve. Meg is mondtam a lánynak, hogy én kedvelem (és ő is, mert látom rajta), de bízhat bennem, nem fogok belerondítani mások párkapcsolatába.

Rengeteg fiút látok, akiknek van barátnőjük, pedig nem is feltétlenül néznek ki jól, sőt nem is férfiasak, hanem amolyan viccesek, jó fiúk, visszahúzódóak és mégis van barátnőjük.

Csak úgy csodálkozok legtöbbször, hogy manapság annyi átlagos srácnak van barátnője, hogy ha nem látnám őket együtt az utcán, biztos azt mondanám róla, hogy szóba sem mer állni lányokkal, látszik rajta, hogy nem domináns, félénk, halgatag stb. Ellenben tőlem állandóan kérdezik (a hátam mögött), hogy miért nincs barátnőm, van-e barátnőm, furcsának tartják, hogy egyedülálló vagyok.

Pár napja felregisztráltam egy társkereső oldalra már másodszorra, hátha összejön valami.

Úgy el vagyok keseredve, komolyan, hogy pont nekem nem jut nő, vagy aki tetszene, az már foglalt.

Voltatok ilyen helyzetben? Mit tegyek?



2012. nov. 22. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2012. nov. 22. 10:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csodálkozol ?? Egy átlagos férfi embernek már nem is lehet barátnője ? Az átlagosak nem férnek bele a te társadalmi normáidba, hogy van barátnőjük ?


Lehet, hogy magadat emeled túl nagy szintre és a többi férfit nézed le, hogy ők nem dominánsak és nem mernek hozzászólni a nőkhöz és kezdeményezni.


Itt viszont mégis csak az derül ki, hogy nekik van tökük kezdeményezni és amit akarnak el is érik ellenben veled, te idejössz és kisírod magad és külön fajként kezeled ha valaki átlagos és nem a nők álma kinézetű pasi.


Félreértés ne legyen mielőtt lehurrogsz, hogy én is ilyen vagyok és csak idejöttem a védelmére kelni az átlag népnek..


Nekem van barátnőm nem vagyok egy ronda pasi de a nők álma se és nem is vagyok az a nagy csajozós típus aki minden nőt megdönget.. Ennek ellenére mégis sikerült egy csodálatos nőt találjak magamnak ráadásul még idősebb is 2 évvel.

Ha ismerkedni akarsz ne interneten tedd, bármi más megoldás jobb szerintem, haverokkal menjetek el bulizni,ismerkedni de nem valami mai zutyok diszkóba, mert ott nem lehet.. Valami pub-ba menjetek el ott tolonganak a nők.

2012. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben.
2012. nov. 22. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Igen majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te.Annyi a különbség,hogy nálunk még csajok se nagyon vannak az egyetemen,vagyis vannak csak nem azon a szakon amire én járok. :) Hasonlóan gondolom a dolgokat,mint te,és velem is ugyanez történik kb.
2012. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod az a helyzet hogy nem mindig a külső számít!Lehet a személyiségeddel vannak problémák!Lehetséges hogy az általad említett csaj barátja aki szerinted nem valami nagy szám külsőre, viccesebb vagy épp közvetlenebb mint te!Az is nagy probléma lehet hogy görcsösen akarsz valakit magad mellé mert lehet hogy ez sugárzik rólad, hogy szomorú vagy, elkeseredett!Szerintem felejtsd el ezt a párkapcsolatos témát!Járj el egyetemi bulikra a barátaiddal, csoporttársaiddal és eszedbe se jusson, hogy találni kéne valakit!És tudod miért? Mert akkor leszel igazán felszabadult, életvidám és akkor mikor már leteszel az egészről jön el a te időd!Ha belülről megtalálod a lelki egyensúlyt akkor magadhoz fogod vonzani a lányokat..
2012. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig a külső számít egy jó megjelenés, vagy gondolok itt a humorérzék, beszéd...
2012. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát gondolom, az átlagos kinézetűek biztos kedvesek, viccesek.

Egyébként remélem ezt a kérdést elolvassa a sok ezen az oldalon nyavalygó srác, akiknek mindig az a bajuk, hogy ők csak átlagosak, és félénkek, és jajjhát nincs barátnőjük.

2012. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!