Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi nő között a a nő javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő között a a nő javára 7 év korkülönbség mennyire elfogadott, elég furcsa helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve ismerkedtem meg egy nővel a véletlen folytán és azóta rendszeresen beszélgetünk, néha találkozunk, voltunk sétálgatni is a nyáron. Nekem nagyon tetszik, egyedülálló. Egy ideje kerülgetjük egymást, még semmi nem történt, de szeretném, hogy történjen, de nem merek kezdeményezni, mert én még "csak" 22 éves tanuló vagyok, ő meg már egy 29 éves felnőtt dolgozó nő. Úgy érzem kölcsönös a vonzalom, csak épp a társadalmi hülyeségek fogják őt is vissza. Lehetne ebből valami?

2012. dec. 13. 21:19
 1/7 ASOT ***** válasza:
0%
Részemről kizárt.
2012. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit összetettebb választ, ha tudnátok adni. Mert ez már tart egy ideje.
2012. dec. 13. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
velem is ugyanez a helyzet szóval érdekelnek a válaszok
2012. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bejöttök egymásnak tojjátok le nagyívben a "társadalmi hülyeségeket"! Nekem anyukám 7 évvel idősebb apumnál, sőt a nagymamám is a nagypapámnál (pedig szerintem az ő idejükben még ritkább dolog volt ez), szóval nem ti lennétek az első ilyenek =)
2012. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasza tetszett. A nő idősebb, miért kell élből elutasítani. Különben is jobbak a fiatalabb fiúk. Merjél kezdeményezni, ne a kort nézzed, meg ki mit csinál. Ebből bármi lehet. Nem mások véleménye a döntő. Valakinek ez tetszik, valakinek nem. Nem ez a lényeg. Nektek kell dönteni.
2012. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem szabadna itt reklámozni, de például a meterológus Gaál Noéminek is 8 évvel fiatalabb pasija van, pedig ő ráadásul médiaszemélyiségnek számít. Mégis tojik rá, hogy mit gondolnak mások a kapcsolatáról.


Egy próbát megér nem? Aztán, ha nem megy, mert mégis kényelmetlen a csajnak, akkor felejtsd el őt.

2012. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallottál Jókai Mórról, és az ő második feleségéről? Köztük 50 év volt. Ahhoz képest a 7 év az lófsz. Válasz a kérdésre: nem vagy fucsa helyzetben, és belefér ez a korkülönbség. Ha szereted akkor járj vele és ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak.
2018. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!