Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most leszek gimnazista, és...

Most leszek gimnazista, és nagyon félek. (? )

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek gólyatáborba. Csajos osztályok lesz,6 fiú, 25 lány. Nagyon félek, hogy be fognak-e fogadni, kedvelni fognak-e. Sose voltak igazán barátaim, mindig elítéltek, és félek itt is ez lesz.:(

L/14


2014. aug. 23. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Mint mondtad, a lányok többségben lesznek. Biztosan lesz olyan aki megfelelő számodra. Azt meg ne felejtsd el, hogy mindenki azon van, hogy barátkozzon. Nem lesz nehéz barátkozni.
2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt ami akkor volt felejtsd el. Abból megtanultad hogy hol hibáztál. Itt viszont egy új ember lehetsz. Csak rajtad múlik mit hozol ki a dologból :P
2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
ba.szki, de jó lett volna egy ilyen osztályba kerülni :D
2014. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


ne félj!


Én is féltem, de érdekes módon elég jól befogadtak. Sajnos el kellett mennem egy másik iskolába, itt nem fogadtak be de kibirható itt is.


Állj pozitívan mindenkihez, ha meg mégsem sikerülne barátokat szerezni, akkor sincs semmi. :)


17/F

2014. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ba.szki, de jó lett volna egy ilyen osztályba kerülni :D"

aha, csak gondolod, minél több a lány egy osztályban, annál több a sz*rkavarás..

2014. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Először is ne félj. Az látszik, ha nem akarod akkor is. Azután,mindenkinek új lesz ez a helyzet.Csinálj valamit. Úgy értem mindegy mit,azaz amiben örömöd leled, és sikeres. Akár egy jó rajz.Beszélgess erről,szüleiddel.
2014. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is lányos osztályba járok. 30 lány, 6 fiú. :) És hidd el, a legbizarabb, legelbújtabb személynek is lett barátja. :) Fel a fejjel:)
2014. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!