Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi olyan pletykálnivaló dolog...

Mi olyan pletykálnivaló dolog azon, hogy valaki a nadrágjában turkált?

Figyelt kérdés

Állítólag rólam ilyesmit pletykálnak az iskolába, 1-2szer tényleg előfordult hogy belenyúltam a nadrágomba (hogy megigazítsam ami alatta van), nem nyilvánosság elé szántam, de biztos meglátta valaki és persze hogy el kellett kezdenie pletykálkodni erről is.

De ezen mi olyan nagy szenzáció van?

Vagy csak azért pletykálnak ennyit rólam, mert úgy alapvetően utálnak? Ha ezt egy népszerű, menőgyerek csinálta volna észre se vették volna nála?


2014. aug. 26. 10:37
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2014. aug. 26. 10:37
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Minden csoda 3 napig tart. A tanulság meg az, hogy a nadrágban igazítást ne nyilvános helyen csináld.
2014. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam. Az beszélt velünk vagy a tanárral, és teljesen rutinszerűen megigazította a jancsit. Senki nem szolt érte.
2014. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!