Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő telt...

Szülés után mennyi idő telt el az első szexig?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem, pár napja megpróbáltunk szeretkezni a Férjemmel, de nem sikerült, mert nagyon fájt.

Nem tudom,hogy ez normális-e vagy forduljak orvoshoz. Első babás anyuka vagyok.


2014. aug. 23. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

6 hét. Nekem nem fájt, pedig a hüvelyfalam is felrepedt, gátmetszés is volt, úgyhogy stoppoltak egy darabig.


De sokaknak fáj utána. Lehet hüvelyszárazságtól (síkosító) vagy érzékenyebb területektől.

Vesztenivalód nincs, ha nőgyógyásznak megmutatod magad, de valószínűleg semmi kóros, cak lassabban gyógyulnak a szöveteid.

2014. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

8 hét telt el nálunk. 6 hetes kontroll után még megvártuk a kenetvétel eredményét.

Háááát az első 4-5 alkalom eléggé fájt, de aztán 'bejáródott' ott lent.:)

2014. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
8 nap. Mikor már nem véreztem és nem volt semmi, akkor voltunk először együtt, de csak gumival, mert nem akartam elkapni semmit, hiszen még friss seb van bent.
2014. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
2 hónap. Annyira ki voltunk dögölve, hogy a drága időt inkább alvásra használtuk :)
2014. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hét.
2014. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

6 hetes kontroll után.

Eleinte kicsit kellemetlenebb volt, de aztán minden visszaállt a "régibe".

2014. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
8 hét. Eleinte fájt, aztán rájöttünk, hogy a síkosító nagyon jó találmány.
2014. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Első szülés után (hosszú vajúdás,császármetszés),8héttel voltunk együtt ,nem olt semmi gond.Második szülés után (tervezett császár) , 8héttel próbáltuk meg először de nagyon fájt, és utána még sokáig nagyon rossz volt.
2014. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
7 hét. Az első baba után is nagyon fájt, most egy kicsit kevésbé, de nem volt jó. Császáros voltam mindkét esetben, mégse olyan, mint előtte. A szülés után fél évvel már tökéletes volt minden, így a hormonokra fogom, mert akkor kezdett el a kicsim kevesebbet szopizni.
2014. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
4 hét!Fájt az első két alkalom, de utána elmúlt!
2014. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!