Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Te elmennél az 'osztálytalálko...

Te elmennél az 'osztálytalálkozóra'?

Figyelt kérdés
Májusban ballagtam és most lenne egy ilyen találkozószerűség a volt osztályommal.Az osztálytalálkozót azért tettem idézőjelbe,mert tudtommal ilyet kb.4 év után szokás rendezni.Nem tudom hogy elmenjek-e,mert gondolom,hogy mindenki csak arról fog beszélni,hogy egyetem így gólyatábor úgy,én meg hagyom itt-ott az OKJ-s szarságokat egymás után,és még holnap iskola is lesz...

2014. szept. 3. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak akkor, ha olyanok is mennek akivel amúgy is tartod a kapcsolatot.
2014. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még az ötévesre se mennék el, nemhogy egy pluszra néhány hónappal a végzés után...
2014. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem az osztálytalálkozók kamu szarok. Akik eddig nem tartották a kapcsolatot azok leszarják a másikat, akik meg tartották azok meg tartják ennyi. Szóval mi értelme? Menőzni meg feszíteni ma már a facebook on szokás, szóval még ez sem...
2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a gond,hogy nem tudom kik lesznek ott...Vannak olyanok akikkel találkoznák,de így mindenki előtt nem akarom kitálalni magam.Úgy vagyok vele,hogy akikkel jóba voltam azokkal majd találkozok valahol máshol.Azt még tudom,hogy pár o.társat nem vettek fel(meg is érdemelték),de gondolom ők meg másról egóznának...
2014. szept. 3. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ma már nem úgy van, mint régen, hogy tényleg csak akkor és ott tudtál találkozni az osztálytársakkal (amikor még nem volt net, se mobiltelefon). Mostmár szinte napi kapcsolatban tudsz lenni azzal, aki tényleg érdekel. Ezek az osztálytalálkozók már nem szólnak másról, csak a "mondjunk nagyobbat, kinek jött be jobban az élet" versenyről.
2014. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is ezért gondolkodom rajt.Még annyi,hogy volt egy 'csaj'aki szimpatikus volt,de gondolom nem ez lenne a legjobb alkalom,hogy bevágódjak nála...csak miatta elmennék.
2014. szept. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!