Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolások! Akik úgy...

Középiskolások! Akik úgy érzik jó közösség az osztályuk, azok megírnák melyik Budapesti szakközépbe vagy gimnáziumba járnak?

Figyelt kérdés

Én olyan gimibe járok ahonnan át szeretnék iratkozni.

Az osztályban mindig csak híres emberekről beszélnek, vagy kritizálják az átlagosokat, nincs olyan, hogy valaki kifejtené a véleményét, elmesélni mi történt vele.

Én kezdeményeznék különböző témákat, de olyankor 3 másodperces csönd lesz, és folytatják amiről eddig volt szó. Gondolom azért mert nem tudnak hozzászólni.

Focin, kosárlabdán meg Family Guyon kívül nem néznek más műsorokat, más sztárokat sem ismernek az itt szereplőkön kívül + pár popsztár. Én is ismerem ezeket a műsorokat, meg embereket de pár mondatnál nem tudok többet hozzászólni, már pedig egész nap ez a téma. Vitatkozni sem lehet, hogy mi miért jobb, vagy szereted, vagy hülye vagy.

Nem baj ha ezek a témák érdeklik őket, csak érdekeljék őket más témák is, mert olyan egész osztály mint egy Fanclub.

Aki olyan helyre jár, ahol ennél jobb a közösség azt kérem írja meg hova, mert iskolát szeretnék váltani. Nem ez az első évem, szóval ne írjatok olyat, hogy jobban ismerjem meg őket. Első 10 és utolsó 10 középiskolán kívül mindegyik jöhet!



2014. szept. 4. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Verebélybe járok immár 4 napja, tök jól el vagyunk. Most lettem 9. osztályos.
2014. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!