Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak, mindenki...

Most mit csináljak, mindenki azt gondolja rólam, hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
Jött egy új srác az osztályunka, aki nagyon bejön nekem, és úgy éreztem én is tetszem neki. Sokat beszélgettünk, aztán két napja semmi, ma rákérdeztem, hogy mi baja van, és azt mondta, nagyon tetszem neki, csak sajnálja, hogy a lányokat szeretem. Én teljesen kiakadtam, mert nem vagyok leszbi, és kérdezősködni kezdtem, és kiderült, hogy az egész osztályom ezt gondolja rólam, azért mert: még 17 évesen szűz vagyok, nem láttak soha pasikkal, és a bulikban sem megyek oda csak a barátnőimhez, a régi sulimból a legjobb barátnőm gyakran átjár hozzám, van, hogy ott is alszik, nem öltözködöm "csajosan". ezen teljesen kiakadtam, volt már barátom ,de nem éreztem úgy, hogy ő az igazi ahhoz, és nem gondolom, hogy egy buli arról szólna, hogy mint egy r*banc, rá kellene másznom valakire! Mit csináljak? Úgy érezem összedőlt körülöttem minden!
2014. szept. 9. 12:19
 1/5 anonim válasza:
88%
Mond meg a fiunak hogy nem a lanyokat szereted es akkor meg az is lehet hogy osszejottok..es mar senki nem gondolja tobbe hogy lezbokus vagy..:)
2014. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mond meg, hogy nem a lányokat szereted, csak még nem találtad meg az igazit...
2014. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam mindenkinek. De azóta úgy érzem mintha mindenki összesúgna a hátam mögött. A srác meg csak annyit mondott tényleg, hát ez szupi. Azóta is levegőnek néz.
2014. szept. 9. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
A srác a csordaszellem miatt csinálja ezt szerintem. Nem akar kilógni a sorból. Talán próbálj meg kieszközölni vele valami olyan lehetőséget beszélgetésre, a dolgok tisztázására, ahol és amikor -mondjuk nem az iskolában- kettesben lehetnétek, ha úgy érzed hogy még megér ennyit a dolog.
2014. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek alapján én meg b**i vagyok. A fenébe...
2014. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!