Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit ronthattam el ezzel...

Mit ronthattam el ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem.Azt hittem csudijo meg wunderschön lesz(persze,álmaimban) de persze nem igy lett.beszéltem néhány oszt.társsal a nyáron,akkor mindenki kedves volt meg stb. Már a második hetet tapossuk de még mindig egyedül vagyok minden szünetben és órán,egyedül ülök.ha mondok valamit válaszolnak meg nem bunkók.de amint mondok valamit "aha az jó-néz egy pillanatra rám aztán odafordul a másik lányhoz-Jaaaajjjj Nikiiiiiiiii nézd ezt meg azt.

Tudom ez zavaros.A lényeg az hogy a problémám hogy nem kiváncsi rám senki.ès én nagyon akarnék barátokat.Valami tanácsot kaphatnék?

Kérem senki ne mondja hogy ezeknek a tiniknek mennyi műbaja van,mert ez borzalmas nekem hogy mindenkit hidegen hagyok.Előre is thank you!


2014. szept. 9. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó, szuper és köszönöm, elvégre magyarok vagyunk.

Ha nem kíváncsiak rád, akkor akár mit próbálsz csinálni, nem fognak rád felfigyelni.

Ha nagyon unatkozol, akkor meg vigyél magaddal könyvet.

2014. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shoona:D ***** válasza:
A lényeg az hogy kezdeményezz,a barátok nem hullanak csak úgy az ember ölébe.Kezdj el velük beszélgetni,aztán ha valakit nem érdekelsz ,akkor valaki mással.Csak van valaki aki beszélgetne veled.Meg gondolom padtársad is van.Vele mi van?
2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!