Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál, és ok nélkül szívat a...

Utál, és ok nélkül szívat a tanárom, pedig a tárgyából jó vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Szóval, kiváló vagyok a tantárgyából, mégis folyton cseszeget. Voltam egy diákoknak szervezett táborban, ahol felügyelő volt, és bár jól végeztem a munkám, mindig leszidott, de csak a többiek előtt, ha ketten voltunk akkor meg dícsért. Miért? A tanárom 30 éves. 17\L

2014. szept. 14. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Fél talán ,hogy jobb vagy nála/ mint amikor ő volt annyi idős,mint te? Nemtom:S
2014. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de kétlem, hogy erről volna szó. ő elég egoista, mindig azzal henceg, hogy ő a 120kg-t fekve kinyomja... De hát nem tudom na. Olyan hetyke alkat, kigyúrt pasi, és azt hiszi, minden diáklánynak tetszik.
2014. szept. 14. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bejössz neki és ilyen óvodás kisfiú szintjén mutatja ki. Kérdezted már, hogy mi baja veled, miért van rád szállva?
2014. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

ok nelkul nem csinal senki semmit.


Kicsit nezz magadba, hogy adtal-e ra okot.

2014. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #4 Mi okot adhattam? Szerintem és a társaim szerint is mindent jól csinálok, készülök az órájára, és a táborban is egyik legjobb voltam, a többi felügyelő szeretett, mert jó voltam. Az orrom alá dörgöli mindig, hogy semmire se vagyok jó. Egy jó napomomon a táborba azt mondta: "Szar vagy XY" A vezetéknevemen szólít.
2014. szept. 15. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszoló jót írt, sőt valószínűleg ez lehet a háttérben.

30 éves azért nem annyira öreg, és ő is csak emberből van, megtetszhet neki egy fiatalabb lány (persze nem azt mondom, hogy ez helyes lenne, csak azt, hogy megtörténhet).

A leírom a dolog pszichológiáját, hogy miért gondolom azt, hogy bejössz neki. Tiszta sor.

Szóval mint írtad, amikor kettesben tök normális veled, mert akkor és ott nyilván nincsenek mások, akik előtt színészkedni kell.

De ha társaságban vagytok, akkor el kell kerülnie a legcsekélyebb látszatát is annak, hogy bárki azt gondolja, hogy neki tetszel. Éppen ezen okból lép fel támadólag veled szemben, hogy nehogy azt gondolják, hogy beléd van esve, hanem hogy azt lássák, hogy utál téged. Igen, ez egy ilyen óvódás szintű viselkedés, ahogy a 3-as válaszoló írta, de egyben egyfajta védekező mechanizmus nála.

2014. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm, meglehet tényleg erről van szó. Olyan arrogáns, beképzelt, úgy látom imádja magát.
2014. szept. 17. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg
2015. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tipikus ! Ő is emberből van és nem értem az ilyet miért engedik , hogy tanügybe tanítson . Na nem is ez a lényeg ! Bírd ki , nem tehetsz gyakorlatilag semmit , ha idegesen megmondod neki csak rosszabb lesz ha meg megkérded akkor a barom még sértésnek venné . Hasonló csónakba evezek veled de még egy évem van az adott tanárommal és kész . Ne vedd fel , nincs értelme ezen idegeskedni . MAXIMUM annyit tehetsz , hogy szólsz a szüleidnek és ők lépnek valamit de sokat nem fogtok vele elérni . Az én tervem az , hogy kibírom ezt az egy évet és mikor megyek Líceumba megmondom a vén k**rvának a tuti . :"D TEHÁT HAJRÁ CSAK EGY P*CS AKI AZ UTADBA ÁLL !! YEAH :D .
2015. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!