Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől lehet ez? Fontos!

Mitől lehet ez? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, aki utál, állandóan megjegyzéseket tesz as ruháimra, hajamra meg mindenre, ami én vagyok. Természetesen e végett én is mindennél jobban utálom!! De mostanában mást is el kezdtem érezni (szerelmet biztos nem, mert ő is lány meg én is, leszbikus 100%, hogy nem vagyok). Olyan, mintha undor, utálat vagy félelem lenne. Van ötletetek, hogy miért lehet ez? Vagy, hogy miért csak mostanában 'félek vagy undorodon' tőle? Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)

2014. szept. 20. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Most ezzel kapcsolatban van egy olyan elméletem, hogy talán azért kattog mostanában ezen a kis senkin az agyam, mert foglalkoztat, amit mond. Általában mindenkinek azt mondom, hogy nem érdekel mások véleménye, de igazából belülről eléggé megérint és talán ezért kezdem ez 'félni' tőle, mert hogy ő nagyon undorító módon szokott kritizálni és ez már nekem is sok. Akkor most az lenne a következő kérdésem, hogy van esetleg valami tippetek, hogy tudnám mások kritikáit, negatív megszólalásait figyelmen kívül hagyni, hogy egyáltalán ne érdekeljenek? Előre is köszönöm a normális és értelmes válaszokat is!!
2014. szept. 21. 10:55
 2/3 IRIS B. válasza:

a második beírással nagyjából már meg is válaszoltad az eredeti kérdésedet :)

miért nem szólsz neki egyszerûen, hogy fogja be a száját, mert nem vagy kíváncsi a hülye dumájára, és kész.

2014. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi a baja veled, ha nem kapsz normális választ akkor lehet hogy csak irigy rád.
2014. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!