Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan rázzam le?

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés

Soha se hagy békén!

Mindig hazudgál a tanárnak hogy én kiszökök a suliból!

Meg még hogy engem ő vagy 10-szer megvert!At mondják az osztálytársaim hogy ez azért van mert:IRIGY meg még azért mert én jobb életet élek mint ő!(Ezt úgy érti hogy mi nem vagyunk szegények de nem is gazdagok!De pedig ő meg szegény és ezért irigy!)De én nem a karom megverni mert már 6-szor megvertem és akkor sem hagy békén!PLS SEGITSETEK!


2014. szept. 21. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tehát 6-szor megverted és azt hazudja hogy 10-szer verted meg? De szemét!
2014. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Anyám, borogass.... De primitív vagy....
2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
úristen...micsoda műproblémák
2014. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témában: qwertzuiopőúűáélkjhgfdsaíyxcvbnmm13245667777123456789öüóőpúőpo'"+!%/=()ÖÜÓÚÁÉPOKJHZTRDSAYXCVBNM"


Legközelebb ezt a részt hagyd ki, és talán lesz, aki elhiszi, hogy nem kamukérdés.

2014. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es, félre értetted.

Azt hazúdja, hogy ő verte meg a Zsoltit 10x, nem a Zsolti őt, pedig fordítva igaz 6-ra.

2014. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mondjuk legközelebb ne verj meg senkit.

És ha nem figyelsz rá akkor békén hagy.

Ez nem megoldás hogy verekszel.

2014. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem azért mondom, de lehet, 6-8 éves a kérdező és ennyi időstől milyen többszörösen összetett, stilisztikailag és helyesírás szempontjából kifogástalan mondatokat... bár tudom, ide csak több diplomás emberek járnak másokat fikázni...

kedves kérdező, sztem szól a Szüleidnek vagy a tanárnak, ők majd megoldják a problémád

2014. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a kérdező a neve, a problémái és a helyesírása alapján valóban kb 8 éves lehet, ebben a korban általában így néznek ki a problémák. A Pisti hazudik a tanárnak és megveri a Józsit, Ezért a Józsi is megveri a Pistit, de csak nem oldódik meg. Nálunk is ez ment elsőben.

Kérdező, szólj a szüleidnek vagy a tanárnak hogy oldják meg az ügyet. Jobb ha a szüleidnek mondod, ha a másik gyerek szüleit is behívják nekik már nem mer annyira hazudni a srác mint a tanárnak.

2014. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A 6-os válaszolónak.

Akár hiszed akár nem, nem diplomás ember vagyok hanem egy 13 éves 7.-es fiú. :) De szerintem nem elsős hanem már van vagy 4-5.-es. Nálunk az elsősök ilyen komplikáltan nem tudnak írni sőt, szerintem ők nem szoktak beregisztrálni valahova. Mondjuk ez csak az én véleményem...

2014. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!