Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tudom egy iskolatárs...

Miért nem tudom egy iskolatársamból se kiszedni, hogy mi a baja velem ott mindenkinek?

Figyelt kérdés
Akárkit megkérdezek azt mondja hogy ő aztán nem tudja, fogalma sincs miért utál mindenki, ilyesmi. De ez mire jó, hogy nem mondják el? Esélyt se adnak megváltozni abban az akármiben, amiért utálnak.
2014. okt. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész sulit végigkérdezted, hogy miért utálnak?

Honnan veszed, hogy utálnak? Olyan nincs, hogy valakit mindenki utál.

Tényleg, honnan veszed, hogy utálnak?

2014. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9.-be az egyik osztálytársnőm ugyan így kérdezgette mindenkitől, hogy mi a bajunk vele. Egyszer tőlem is megkérdezte. Teljesen ledermedtem, mivel nem akartam sem megbántani, sem hazudni neki, ezért én is kb. annyit mondtam neki, mint amit neked mondanak a többiek. Nagyon kellemetlen szituáció volt és ezután próbáltam is kerülni őt.

Nem tudom, hogy mi bajuk lehet veled, de az, hogy kérdezgeted tölük nem fog segíteni rajtad, csak még szánalmasabbá és sajnálandóbbá válsz a többiek szemébe. Amit én javaslok neked: fogd vissza magad és próbálj kedvesen közeledni a többiek felé, ne nyomulj, csak mondjuk kérdezed meg a házit vagy dicsérd meg a cipőjêt és kérdez rá, hogy hol vette stb.. Amúgy hány éves vagy és milyen nemű?

2014. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbálj meg nem foglalkozni vele, tudom nem könnyű. Tölts inkább több időt tanulással, emelkedj ki valamilyen téren, vagy ha van időd kezdj el sportolni. Ha magadat gyötröd az önsajnálattal ( és én megértem )mégis,gondold végig képletesen, ez olyan, mintha elesnél( vagy ellöknek) és nem akarnál felállni onnan, hanem a földön fekve keseregnél,hogy milyen rossz neked. Felállni, fel a fejjel,te egy különleges emberke vagy. (!) :))
2014. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes, valaszolnod kellett volna neki. Az igazat.
2014. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy nem akartad megbántani, de sokkal bántóbb az, ha nem vagy vele őszinte. Valószínűleg bízott abban, hogy rendesebb vagy,mint a többi osztálytárs és majd segítesz neki, de erre Te ugyanúgy hátat fordítottál ahogyan a többiek.

Szerintem leírhatnád, hogy mi a baj az osztálytársaddal, mert lehet, hogy a kérdezővel is ugyanaz a baj...

2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!