Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » És mi történne ekkor? (Folytat...

És mi történne ekkor? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

A kérdés előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..


Biszex vagyok,18 éves,és nem,nem rajongok ezért a tanárnőért,csupán csak tetszik(a szeme,a mosolya,a hangja),és ezek után akaratlanul is belefogok szeretni előbb vagy utóbb.

Nem tudom mi történne abban az esetben,ha elmondanám neki,hogy biszex vagyok,és esetleg direkt bejátszanám a konzervatív családból jött szentfazekat(bocsi,ez csúnya volt így,ne haragudjatok,de jobb szavakat itt nem találtam),és megkérdezném tőle,hogy bocsi,de most nem tudom mit tegyek,mert hogy "jaj a szakmám,meg jaj az anyukám,meg jaj a barátok,meg hú,most mi lesz...",és hogy azért pont neki mondtam,mert hogy ő fiatal és majd megért... -közben nyilván persze tudom miről van szó,volt 2 éves kapcsolatom egy lánnyal,biszex vagyok,a család konzervatív,itthon nem lehet felvállalni semmi esetre sem(ez egészen biztos,és már egy másik nővel is voltam,aki 25 éves,csak eggyel fiatalabb,mint ez a tanárnő.(Ezért is furcsa,hogy ő most tanít).

Tehát mi lenne,ha megjátszanám a konzervatív családból jött,még nem egészen felvilágosult,félős kislányt... talán azért,hogy megtudjam a véleményét az egészről,vagy azért,hogy közelebb kerüljek hozzá(mint emberhez),mert amúgy tudom,hogy nem sok esélyem van nála,csak tippmix,hogy talán van ebben a tanárnőben valami hajlam...csekély hajlam.(Megvan benne az a valami,ami az előző kettő barátnőmben,illetve az egyik a szeretőm volt)

Ezt így lehet?


2014. okt. 13. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Hódisd meg,ez kell egy 26éves csajba
2014. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válasz esetleg?
2014. okt. 13. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne... Én lehűteném ezt a dolgot a helyedben. Nem azért, mert biszex vagy, hanem mert a tanárod. Sokkal jobb ha egyértelmű marad egy tanár-diák viszony, mindegy hogy laza jófej-e, vagy nem. Mindig az a legtisztább ha nincs kavarás, nem feltétlenül azért, mert bajba kerülhet ha kiderül. Hanem azért, mert fölösleges bonyolítás, és tényleg jobb ha megmarad a tanár tanárnak. Attól még megnézegetheted, azt nem tiltja semmi:) De ha nem muszáj, és pláne ha nem is vagy odáig érte, csak tetszik, akkor ezt ne erőltesd. Persze ez csak egy tanács.

Nagyon sok lány van, aki biszex, szerintem biztos találsz olyat akivel összeilletek.

2014. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mindenivel szemben eltudtam eddig fojtani az érzéseimet,akivel szemben elkellett,de ő valahogy,valamiért egyszerűen kivétel.


És már csak annyi van bennem,hogy egyszerűen közel akarok hozzá kerülni,mint emberhez.És valahogy próbálok erre minden eszközt kihasználni...

...ez persze veszélyes eszköz...félévig lesz a tanárom még.Utána mit tehetek?

Utána már szabadon elmondhatnám neki,hogy "te figyelj,tetszettél"?...

2014. okt. 13. 21:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki,mit rinyálsz
2014. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy munkahelyen, iskolában "kikapcsolom" ezt az oldalamat, nem szeretek kapcsolatba bonyolódni olyan helyen, ami teljesen másról szól, nekem kényelmetlen ha behordom a magánéletet ilyen helyekre. Egyrészt ha ki vagyok bukva, legalább semleges helyek maradnak, és legalább tanulni/dolgozni nyugodtan tudok, másrészt ha vmiért elromlik egy kapcsolat, ne tudd meg milyen sz..r minden nap szembesülni a dologgal... És attól, hogy fél év múlva már nem tanít, attól még ugyanabban a légkörben lesztek. Nem tudom nekem ez így tuti kényelmetlen lenne, magánéletesíteni az iskolát:D Amúgy, szerintem azért nem tudod nála lehűteni magadat, mert fiatal, és nem olyan "tanáros". Nyugi, 5 év múlva már tanáros lesz:D Na mindegy, én ezt fél év múlva is kihagynám, persze ez az én véleményem.
2014. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz,hogy felrobbanok,és közel akarok hozzá kerülni...
2014. okt. 13. 22:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Ami még eszembejutott:

"egyszerűen közel akarok hozzá kerülni,mint emberhez."

ez meg valószínű azért van, mert egy tanárral szemben - mivel nap mint nap látod, beszéltek, és igyekszik figyelni rátok, törődni veletek - nagyon könnyű magaddal egy hamis törődést elhitetni, még ha nem is direkt. Ő azért magyaráz, azért kér számon és azért törődik veletek, mert ez a hivatása, és pénzt kap érte. Ha jófej és laza is mellé, az meg azért van mert könnyebben üti el ő is az időt nálatok, ha jó a hangulat:) De ezt sokan félreértelmezik, ebbe nem szabad semmi pluszt belelátni mert 99%-ban nincs mögötte semmi ilyen, a maradék 1% meg pedó. Szóval én azt ajánlom menj el valamerre 1-2 barátoddal, és ismerkedj valami semleges helyen, "civilekkel", és hagyd a tanárokat:)

2014. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Általában hagytam is,csak az istenit..jött ez a nő,és valahogy felrobbanok tőle.Amúgy nem törődik velünk,pont leszarja,mi van.

Sajnálom is,mert nem vívta ki senki másnak a tiszteletét,csak nekem.Nekem is csak azért,mert szép,mert tanár,mert ember.

Ezenkívül persze ... tényleg felrobbanok tőle,valahogy ilyen őszinteségi rohamom lenne.Az issstenit...

2014. okt. 13. 22:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát látom rápörögtél:)) És minél többet gondolsz rá annál jobban beleéled magad. Barátok, barátnők kellenének ide, hogy megrángassanak:)) Tényleg jobb lenne ha kizökkennél, nem ér annyit. Fél év múlva meglepődsz majd magadon, hogy ezért voltál te így begőzölve... Menj el valamerre, kapcsolj ki:)
2014. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!