Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » És mi történne ekkor? (Folytat...

És mi történne ekkor? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

A kérdés előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..


Biszex vagyok,18 éves,és nem,nem rajongok ezért a tanárnőért,csupán csak tetszik(a szeme,a mosolya,a hangja),és ezek után akaratlanul is belefogok szeretni előbb vagy utóbb.

Nem tudom mi történne abban az esetben,ha elmondanám neki,hogy biszex vagyok,és esetleg direkt bejátszanám a konzervatív családból jött szentfazekat(bocsi,ez csúnya volt így,ne haragudjatok,de jobb szavakat itt nem találtam),és megkérdezném tőle,hogy bocsi,de most nem tudom mit tegyek,mert hogy "jaj a szakmám,meg jaj az anyukám,meg jaj a barátok,meg hú,most mi lesz...",és hogy azért pont neki mondtam,mert hogy ő fiatal és majd megért... -közben nyilván persze tudom miről van szó,volt 2 éves kapcsolatom egy lánnyal,biszex vagyok,a család konzervatív,itthon nem lehet felvállalni semmi esetre sem(ez egészen biztos,és már egy másik nővel is voltam,aki 25 éves,csak eggyel fiatalabb,mint ez a tanárnő.(Ezért is furcsa,hogy ő most tanít).

Tehát mi lenne,ha megjátszanám a konzervatív családból jött,még nem egészen felvilágosult,félős kislányt... talán azért,hogy megtudjam a véleményét az egészről,vagy azért,hogy közelebb kerüljek hozzá(mint emberhez),mert amúgy tudom,hogy nem sok esélyem van nála,csak tippmix,hogy talán van ebben a tanárnőben valami hajlam...csekély hajlam.(Megvan benne az a valami,ami az előző kettő barátnőmben,illetve az egyik a szeretőm volt)

Ezt így lehet?


2014. okt. 13. 21:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
AZ megvan,semmi gond ezzel,de ez a nő...Ő egész egyszerűen...nahát felrobbanok tőle:) Egyszerűen nem tudom már sokáig magamban tartani,és csak fogalmazom magamban valahogy,hogy mégis mit és hogyan kellene...hogy odamennék hozzá,és elmondanám,hogy.. de nem lehet.De muszáj...de nem lehet.
2014. okt. 13. 22:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem smárold le,azonnal kapsz választ a kérdésedre :)
2014. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és miért nem tudsz a közelébe kerülni? mi az akadály?
2014. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az az akadálY hogy a csaj lehet heteró
2014. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Tehát mi lenne,ha megjátszanám a konzervatív családból jött,még nem egészen felvilágosult,félős kislányt... talán azért,hogy megtudjam a véleményét az egészről,vagy azért,hogy közelebb kerüljek hozzá(mint emberhez"


Jó terv,de ne jászd meg magad,inkább legyél önmagad

2015. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!