Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt történne veletek fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt történne veletek fiúk, mi lenne szerintetek a folytatás? Lehetne több?

Figyelt kérdés
Ha tetszik nektek egy lány, aki osztálytársatok. Nem mertek nála kezdeményezni, féltek az elutasítástól, és míg ezzel tököltök a legjobb haverotoknak is megtetszik nem is kicsit és egyből rámozdul. Sőt félő hogy egyre többet érez sima vonzalomnál. A lány viszont nem ad egyértelmű igazolást és elutasítást sem neki. Bár inkább a lepattintás felé hajlik. Mit tennétek a fiú helyében. Támogatnátok a legjobb haverotok? Többet érne mint hogy letisztázzátok a helyzetet a lánnyal és esetlegesen összejöjjetek vele? Mindezt 16 éves érettnek nem nevezhető fejjel.
2011. máj. 4. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

először is a barátoddal tisztázz mindent és utána a csajjal ... egy csaj sem lehet fontosabb a barátságotoknál :P

15/L

2011. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bretso ***** válasza:
A haverod tudja, hogy tetszik neked a lány? A lány tudja, hogy tetszik neked? Amennyiben nem a válasz, akkor megmondhatod a haverodnak, hogy mi van, de örülni nem fog.
2011. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom olyan ember, aki elsőnek tudna arról ha érezni kezdek valamit egy csaj felé.

Az hogy ő elmondta neked, de te nem neki, szerinted nem jelent valamit?

2011. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
attól még a legjobb haverom. csak mivel tudom h tetszik neki a lány ezért nem akartam h megtudja h nekem is. és a csaj sem tudja...max érzi
2011. máj. 4. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát amúgy nálunk haverok között alapszabály hogy más kiszemeltjére nem mozdulunk rá. Sztem szedd össze a bátorságod és mond meg a haverodnak is, és a csajnak is a dolgot.
2011. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Leon24 válasza:

hát ez egy eléggé vad téma , én külső szemlélőként résztvevője voltam egy hasonló esetnek ,páran jóbarátok vagyunk ,mégis az egyik haverom egyszerüen szólva ráált a másiknak a barátnőjére , lényegébe azt nemtudom hogy a te esetedbe melyikőtök tetszik a lánynak ,az én haverjaim esetébe a lány egyértelmüen a barátja mellett voksolt , dehát nálatok még kapcsolat se forrt ki ,

és ha mondhatok neked valamit ,ne csak az egyikükkel közöld hogy tetszik neked a lány ,mond meg mindkettőjüknek ,ha nem tetszel a lánynak akkor ennyi , ha meg tetszel neki ,akkor ha a barátod télleg barát ,megfogja érteni és leszáll a lányról . Azért 16 évesen már ennyit meglehet érteni !

2011. máj. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tetszek a lánynak
2011. máj. 5. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Na akkor innen már sima út. Csak szedd össze a bátorságot és hgívd randira, onnan már sima ügy :D
2011. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!