Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár ezt még ki is mondta....

A tanár ezt még ki is mondta. Szerintetek is nagyobb embernek képzeli magát, ha még az ember szemébe is kimondja hangosan?

Figyelt kérdés

Az egyetemen meg kellett a tanári szobába keresnem az egyik tanárt informatikai ügy miatt és csak simán benyitottam,nem kopogtam. A tanárnő pedig rögtön ezt mondta szóról szóra,hogy "kicsim,ha valahova bemegyünk,illik kopogni,próbáljuk már meg még egyszer..." és be kellett csuknom az ajtót és kopognom kellett és úgy nyithattam be és beszéltem a mondanivalómat.


Jó,belátom hibáztam tényleg bunkó dolog volt nem kopogni csak siettem,mert ott akartam még találni a tanárt ,mert fontos volt a z ügy amiért kerestem,de képes volt hangosan így kimondani ezt nekem és visszaküldeni,hogy csukjam be az ajtót és kopogjak aztán még egyszer nyissam ki az ajtót? Már elnézhette volna nekem most az egyszer,nem pedig hülyét csinálni belőlem,akik kint voltak diákok a folyosón meg csak röhögtek rajtam,hogy mi van,hogy visszajövök,becsukom az ajtót,kopogok és úgy megyek be...

Szerintetek is nagyobb embernek képzeli magát a tanár,ha ezt kimondta hangosan nekem?



2014. okt. 19. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
12%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak szerintem elég durva, hogy a legtöbb válaszoló már ennyi alapján kijelenti, hogy a tanár jobb ember, mint a kérdező, meg hogy csoda, hogy egyetemre jár..Szerintem ha valaki bánt titeket, nem az oldal többi felhasználóján kéne kitölteni a haragotokat :)
2015. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!