Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek is igazságtalan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bocs hogy hosszúra sikerült, de kérlek olvassátok végig:)

Az történt, hogy a sulis színjátszókörrel okt. 23-ára készítünk egy ilyen dokumentumfilmszerűséget. Elmentünk forgatni pl. Corvinhoz, Széna térre, jól éreztünk magunkat nem volt semmi probléma. A filmmel az volt a terv, hogy mivel nincs rendes mikrofonunk és a városi zajban nem lehet hallani rendesen a beszédet, ezért a suliban mikrofonnal rámondjuk (szinkronizáljuk magunkat) a szöveget.

És itt kezdődtek a problémák. Ott jöttem rá, hogy ott a helyszínen mennyire hadartam, de az 5.-6. próbálkozás után azt mondta a tanár akivel csináljuk hogy jó lesz. Ez még nem is volt tragédia, innen kezdődött a rosszabb rész. Az osztálytársam érdeklődik a média iránt és elvállalta, hogy vágja a filmet. És már egy hete azzal piszkál állandóan hogy mennyire hadartam és hogy milyen nehéz ez neki, és ott szörnyülködik, amikor ő egy normális szöveget nem tud felolvasni hiba nélkül, engem meg küldtek szépolvasási versenyre kétszer is. És akkor az a bizonyos színjátszós tanár is elkezdett ezzel piszkálni, és valahogy mindig felhozta. Úgy volt ez a filmvágási dolog hogy egy nap alatt készen lesz, de aztán vagy 5 órát dolgoztak vele és nem lett kész, és még napokig így ment. Aztán amikor már éppen elkészült volna , akkor szétesett a film, valami programtól. És újra kellett kezdeni az egészet. Jó mondom nincs szerencséje, még sajnáltam is. Aztán tegnap a tanárom az egész osztály előtt felhozta, majdnem üvöltve olyan hangsúllyal hogy ..., mindegy és azt mondta hogy én milyen ciki vagyok. Én megkérdeztem, hogy mi rosszat tettem, erre azt mondja hogy hadarok, ilyen felháborodott hangsúllyal, és hogy a filmvágó osztálytársamnak milyen sok és nehéz dolga van velem. És igazából eléggé megszégyenítve éreztem magam mert úgy mondta mintha legalább egy igazgatóit érdemeltem volna. Jól van ezt még úgy-ahogy elviseltem.Aztán ma rátett még egy lapáttal ahol már betelt a pohár. Azzal kezdte, hogy tegnap majdnem meglett a film, de valaki ajánlott egy programot amitől megint tönkrement. Aztán én tettem egy olyan tanácsot, hogy esetleg nem lehetne úgy, hogy ha kész van egy részlet, akkor azt menteni, mondván, hogy biztosan megvan. Erre azt mondta hogy ne szóljak bele és ne okoskodjak mindig (pedig én egy csak egy ötletként hoztam fel teljes jóakaratomból, hogy ne történjen meg az előbbi újra). Aztán még egy jó hosszú kiselőadást tartott, hogy ő most mekkor a felelősséget vállalt, és hogy ilyet még senki se tett közülünk. Aztán egész nap ezzel zaklattak akármit mondtam, hogy ne okoskodjak. Még az összes tanár mondta, neki hogy ő milyen erős stb, és hogy miket csinált, az egyik tanár idézem: "gigászi hőstettnek írta le". Amikor én megnyerek egy fővárosi fordulót, akkor gratulálok azt mondja pár és mennek tovább. Azt annyira nem díjazzák, hogy én is a pályamunkámmal foglalkoztam két héten át minden nap és megdolgoztam érte, és első lettem, de az nem olyan fontos mint ez. És ebben nekem igazán azt érzem igazságtalannak, hogy én megtanultam jól a szöveget, aztán áldoztam a szabadidőmből, hogy elmegyek 2szer is felvenni a jelenetet, és emiatt edzésre se mentem ami nekem szintén fontos lett volna. Sok mindenről mondtam le én is és cserébe kapok egy hétnyi szekálást, piszkálást, a tanárom most szerintem pikkel is rám, de senki se mondta, hogy kösz, hogy eljöttél és részt vettél, csak emgem bántanak ezért, pedig segíteni akartam, és higgyétek el, nem én akartam hadarni de a tömegben a saját hangomat se hallottam. Nektek mi a véleményetek? Amúgy 8.-os vagyok, kitűnő, mindig 5ös volt a magatartásom, versenyekre megyek (de szerintem a sztori miatt nem fontos)



2014. okt. 22. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem... túlreagálják. Elmentél kétszer, felvettétek. Rossz lett... De te jót akartál, nem fikáztad. Hülyék. Értem én, hogy sokat szenved, de konfliktusok, lecseszések nélkül is meg lehetne oldani.
2014. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlreagálják és igazságtalanok. De te is túl nagy feneket kerítesz a dolognak.
2014. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek.
2015. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!