Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyámékat,...

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy végre ne engedjék be a kutyákat a lakásba?

Figyelt kérdés
Anyámék állatbu.zik és hiába lakunk kertes házba az a két undorító kutya állandóan bent van.Mindkettő keverék és tök hülyék.De tényleg!!Anyám még kutyaiskolába is elvitte, de nem használt semmit.Engem már nagyon zavar én már nem is akarok kutyát úgy megutáltam őket.Ki-be engedi őket a mocskos lábukkal, arról nem is beszélve ha bent esznek.Sajnos még nem tudok elköltözni itthonról, hiába mondtam már nem akarom többet meglátni a lakásba őket,ezeket nem érdekli.Meg estére benn is alszanak mert ha betörnének akkor az udvaron megmérgeznék.Már nem bírom tovább egész életembe ez volt mindíg a hülye dögöket kerülgetni a lakásba.Le se szarják anyámék h. tavaly kifestettük az előszobát,de persze az állatok már lelakták.Esküszöm ezt már nem bírom, miért ilyen hülyék a szüleim????
2010. szept. 24. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább normálisak és szeretik a kutyáikat.


Az sokkal gázabb, hogy te gyűlölöd a "saját" kutyáidat. Az ilyen emberekből lesznek az állatkínzók...

2010. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

A te házad? Te fizetted a festést? Te takarítasz utánuk? Szenvedsz bármiben is hiányt a kutyák miatt?

Én nem a szüleid épelméjűségét kérdőjelezném meg, hanem a tiédet.

2010. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog nem ilyen egyszerű. Én is híve vagyok annak, hogy a kutya bent legyen, de!


Bútorokra nem jöhet fel. Mocskos, saras lábbal nem jöhet be, és hasonlók.


A falra meg a kutya magasságában a 100 forintos boltban kapható, olcsó gyékény-falvédőt kell tenni, és nem kenik össze a falat.


Szóval lehet bent tartani a kutyákat, sőt én ezt ajánlom, de csak ésszel, átgondolva, bizonyos szabályok betartása mellet.


Viszont a kérdező egy idióta, és kész. Aki így nyilatkozik a kutyákról...

2010. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ki-be járkálnak a kutyák, de azért vannak bizonyos szabályok. Nem másznak fel az ágyra, enni kint esznek. Ennek ellenére nem tartom nagy problémának, ha bent esznek nálatok a kutyák.

Amúgy milyen ember az, aki a saját kutyáiról azt mondja, hogy két undorító kutya? Veled van a baj, nem a szüleiddel.

2010. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Veled van a baj, nem a szüleiddel.
2010. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
te vagy undorító, te féreg, idióta barom állat, hülye nyomorék!!!!!!!!!!!
2010. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

utolsó, te többe nézel két kutyát, mint egy embertársadat?

elgondolkozhatnál azon hogy ki a nyomorék kettőnk közül

2010. szept. 24. 21:24
 8/18 A kérdező kommentje:

belőlem nem lesz állatkínzó

én festettem

2010. szept. 24. 21:26
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Fúj basszus az írásodból kiderült milyen ember vagy. Alapból:


- Anyámék állatbu.zik

- Ezeket nem érdekli

- Hülyék a szüleim


Pff.. szép pont. KULTURÁLTSÁG: 0. nem vagy cigány véletlenül? (nem roma, hanem cigány) ha igen, akkor minden meg van magyarázva :) ha nem, akkor meg szerintem is KÖLTÖZZ EL!!!


- Két undorító kutya

- Keverék, tök hülyék

- Hülye dögök


Hát. most képzeld el, hogy ANYÁDÉK pont ugyanezt mondják, de rólad.

vagyis:


"Anyámék gyerekbu.zik és hiába lakunk kertes házba az az undorító fiú állandóan bent van. Keverék és tök hülye.De tényleg!!Anyám még iskolába is elvitte, de nem használt semmit.Engem már nagyon zavar én már nem is akarok gyereket úgy megutáltam őt.Ki-be engedi őt a mocskos lábával, arról nem is beszélve ha bent eszik.Sajnos még nem tudok elköltözni itthonról, hiába mondtam már nem akarom többet meglátni a lakásba,ezeket nem érdekli.Meg estére benn is alszik mert ha betörnének akkor az udvaron megmérgeznék.Már nem bírom tovább egész életembe ez volt mindíg a hülye dögöt kerülgetni a lakásba.Le se szarják anyámék h. tavaly kifestettük az előszobát,de persze a gyerek már lelakta.Esküszöm ezt már nem bírom, miért ilyen hülyék a szüleim????"


Költözz el! de tényleg! ha nem szereted se a szüleidet, se a kutyákat, akkor fölösleges vagy. ha nem költözhetsz el, akkor szökj meg. jobb lesz neked is, szüleidnek is, a kutyáknak is -.-'


Leminősitetted magad rendesen

2010. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Én téged zárnálak ki a házból.

Gond hogy mocskosak? hát töröld le a lábukat! Engedetlenek? neveld meg őket(kutyakiképző, kutyakönyvek...) nem esik le a gyűrű a kezedről...

Egyenlőre édesanyádék látnak el úgyhogy legyél hálás, és inkább segíts be nekik, majd ha saját pénzed, házad lesz, azt csinálsz amit akarsz, de egyenlőre kénytelen leszel tiszteletben tartani az ő akaratukat, kezdetnek pl. tanulhatnál egy kis alázatot.

2010. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!