Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes belém? (Többi lent)

Szerelmes belém? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki pár hete tök furin viselkedett velem. Először mikor észre vettem hogy más milyen lett, egyik óra után mentem volna az egyik barátnőmhöz és elállta az utat és aztán elkezdett röhögni rajtam. Ezután a szemébe néztem és azt mondtam hogy "Elengednél?". És mivel a szemébe néztem elpirult és hagyott menni tovább. Aztán többször is észre vettem hogy bámul az órákon és mikor oda nézek rögtön elnéz más hova. Meg egy csomószor el kezd velem beszélgetni. Szerintetek szerelmes belém? 14/L

2014. nov. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem szerelem, de tetszel neki, az biztos.:-)
2014. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbál közeledni feléd, a maga kis esetlen módján :)
2014. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Az mennyire gáz ha felismertem a sztorit és azt is hogy ki vagy?
2014. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) És az utolsónak üzenem hogy ehez hasonló dolog nagyon sok emberrel meg történik. Más kérdésnél is láttam hogy valaki ilyet írt!
2014. nov. 5. 15:27
 5/6 anonim válasza:
Tetszel neki :)
2014. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább helyes?:D
2014. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!