Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm szerintem...

A legjobb barátnőm szerintem szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és a legjobb barátnőm, akinek tabuk nélkül mindent elmondtam, mindig le akar beszélni mindenkiről. Amikor meséltem neki, hogy tetszik valaki, mindig lehurrogott, mindenféle szedett-vedett indokkal. Mivel mindenkiről lebeszélt, így pár hónap után visszacsúsztam az exemhez. Egyedül őt tűri el mellettem úgy-ahogy, mert tudja, hogy 5 év után már nincs az a lángoló szerelem a kapcsolatunkban. De rajta kívül mindenkire féltékeny. Nyilvánosan puszilgat, rámmászik, ölelget, sőt még az utcán meg is akarta fogni a kezem.

Szóval elég nyomasztó. A legrosszabb, hogy tudom hogy nem bízhatok úgy benne, mint egy barátban, mert ő nem úgy tekint rám. Nem akarom megbántani, mert nagyon szeretem mint barátot. És ezért sajnos olyan dolgokat is tud rólam, ami rám nézve elég kínos (biszexuális vagyok amit nem vállalok fel). Én nem tudom magam vele elképzelni úgy, mert nekem ő egyáltalán nem az esetem. Van neki egy pasija akivel se veled se nélküled a kapcsolata de ő mondta hogy én fontosabb vagyok neki. Jól megvagyok vele mint barát, de semmi több. Amikor más lányokról meséltem neki, láttam, hogy forr az ideg benne. De kinek mondjam el, ha nem a legjobb barátomnak?? Van ennek a barátságnak így jövője szerintetek, vagy mi a fenét csináljak? El fogom veszíteni a legjobb barátnőmet?



2014. jún. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről a dologról, szerintem nyugodtan felsorolhatod azokat neki is, amit itt most nekünk is leírtál, hogy te ez alapján mire gondolsz stb. Arra viszont fel kell készülnöd, hogy mindkettőtök érdekében, de minden bizonnyal véget fog érni a barátságotok, kapcsolatotok, mert ez neked sem jó, de képzelheted, hogy neki milyen rossz lehet/lesz.
2014. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben nem hagynám ki, még ha nem is tetszik. Mondjuk ezt kizárólag fickóaggyal tudom így látni, lévén hogy nincs másik.
2014. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zoé970 ***** válasza:
Én óvatosan rákérdeznék,hogy miért is ellenez mindenkit meg hogy mit is érez irántad.Ez a legegyszerűbb módszer,meg kell beszélni különben az életben nem derül ki,hogy mi a baja.Bár nagy valószínűséggel nem marad ilyen szoros a kapcsolatotok.
2014. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tisztán beszéljétek meg,át ezt az egészet.Az lesz a legjobb.Én rákérdeznék,hogy amiket ide írtál "Nyilvánosan puszilgat, rám mászik, ölelget, sőt még az utcán meg is akarta fogni a kezem" hogy ezeket miért csinálja,én arra is rákérdeznék,hogy tetszem? Lényegében tényleg csak egy őszinte beszélgetés segítene.Lehet,hogy véget érne a barátság,de lehet hogy nem.Sose lehet tudni. Mind két félen múlik mi lesz.
2014. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sz.ar helyzet.

Inkább keress egy másik legjobb(heteró) barátnőt, aki neked nem az eseted, így egyikőtöknek sem fájna.

2014. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden párkapcsolat alapja rohadtul egyszerű:


AZZAL KELL EGGYÜTT LENNI, AKI KÜLSŐRE ÉS BELSŐRE IS BEJÖN.

Kész, pont, ennyi.


Nem kell vele összejönnöd mert barátod/kiteszi érted a lelkét/tíz éve ismered.


A barátok, akik kicsit többet éreznek alapvetően két csoportra oszlanak: Akikkel tényleg jól elvagytok emberi szinten és azok akiknek csak párként kellesz.

Az előbbi kategória még megmenthető mint barátság, az utóbbi viszont nyűszítve rohan a sarokba miután kilelkiztétek magatokat.

Szvsz ez a csaj az utóbbi típus lesz, hiszen már eddig se tudott elvonatkoztatni, manipulált, féltékenykedett.

2014. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én kérdésem, hogy egyáltalán, miért kell az ex? Hogy legyen valaki melletted?

Kitől félted a titkodat? A biszexualitásod?

A szüleidtől? Ha szeretnek, nem fognak emiatt elítélni. Beszéled meg anyukáddal, hogy van ez a dolog. Amennyiben szeret, úgy szeret, amilyen vagy.

Így ki tudod kerülni a "zsarolást", ha attól félnél a későbbiekben.

A lánynak meg próbálj meg csajszit keresni. Vagy pasit, ha Ő is biszexuális. Ezután, nem fog annyira Rád nyomulni. De mindent az idő gyógyít és "javít" ki a kapcsolatokban.

Legyen az baráti, vagy szerelmi.

Ha meg nem változik semmi és tovább folytatódik utána is a nyomulás, lassan nézz más barátnő után. A Te érdekedben.

2014. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!