Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol tudnék francia és fizika?...

Hol tudnék francia és fizika? , kezdő tanárként elhelyezkedni, (mellék állás) Melyik iskolákban tanulnak még framciát, hogy a fizikát is tanítható, legyen egyszere.

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

biztos érdekel valakit a fizika????

Ne haragudj, elképesztő tájékozatlan vagy. Ha valóban fizika-francia tanárszakon végeztél, tudnod kell, hogy a fizzel azonnal találsz állást. Ahogy azt is tudnod illene, hogy elég sok gimiben van francia nyelv.

2014. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide az, hogy mik a világnyelvek? Te franciát akarsz tanítani, nem?

És hogy én különórákat veszek??? Inkább adhetnék, de minek? Mással foglalkozom, de téged ez nyilván nem érdekel. Eddig még egyetlen francia mondatot sem tudtál kinyögni, de tanítani akarsz... Arrête de rêver, c'est une blague, ou quoi? Pauvre Hongrie! :-(

2014. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Azzal azt bizonyítanám hogy lealacsonyítom magam hozzád
2014. nov. 23. 14:54
 14/38 A kérdező kommentje:
11.Én nem arról beszéltem hogy nem kapok állást,hanem hogy ahol fizika tanár kell,ott francia tanárra nem volt szükségük,érted?
2014. nov. 23. 14:58
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egy analfabéta, arrogáns, bunkó, buta... ember ne akarjon tanítani!!!


Aki franciául írt, az valószínűleg ezerszer jobban tud nálad (hozzáteszem, én sajnos még nem tudok franciául, így nem tudom megítélni - folyamatban van a tanulás).

Viszont értelmes válasz helyett támadás... az általában akkor szokott lenni, mikor az illető mást nem tud hozzászólni a dologhoz.


Amúgy meg szerintem (remélem!) kamu a kérdés. Ilyen idiótát távolt kell tartani a diákoktól.

2014. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Én nem tudom mennyire tudod a francia nyelvet, egyáltalán van-e tanári diplomád amivel elhelyezkedhetsz?

A francia és fizika tanárok nagyon is keresettek itt Magyarhonban. nem itt kellene kérdezősködnöd, állás börze, állás interjú, azokon kellene részt venned. V . írni telefonálni a szakiskolákba, ezek rém egyszerű dolgok, csak mozdulnod kellene, böngészni az interneten, és elmenni a meghallgatásokra. De kétlem hogy te , téged alkalmaznának mint tanárt.

Olvasom a hozzászólásod, ha te úgy véled, hogy Julianna/akit nem kell megvédenem/ már mint hogy Ő google fordítót használna? Ő perfekt írja és beszéli a francia nyelvet.

Ha Te nem jól értelmezted az ő francia írását, akkor nincs helyed a tanárok között. Isten őrizzen minden tanulót az ilyen semmit se tudó tanároktól.

Az ilyenektől nem halad a diákok tudása!!!

És akkor a szerencsétlen gyerekekre fogják, "lusta vagy" buta vagy"

2014. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Láthatatlanba így ítélkezni szép dolog mondhatom,főlleg hogy a lány googlé segítségére támaszkodik,de igen jobb nálam.
2014. nov. 23. 15:18
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

# 11-nek tökéletesen igaza van.

És Julianna rengeteget segít a hozzáforduló diákoknak.

És tegyük fel a kérdést-vajon miért kell segítséget kérni a diákoknak,NE általánosítsunk, hogy mindegyik lusta"

Inkább azt mondanám, hogy a tanárok nem állnak a helyzet magaslatán. Kiemelem TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

Mint amilyen az én magyar nyelv tanárom volt.

Ha ő nem olyan türelmes, lelkes, tudását átadó lett volna, most nem tudnánk helyesen írni. Ez nem jelenti azt, hogy én tökéletes írok, de sokat tanultam tőle.

2014. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező, veled nincs mit vitáznom.

Az aki a magyart sem tudja, az hogyan tudná a francia helyesírást, beszédet.

ékes bizonyságot tesz a nemtudásod. főlleg*

mióta két LL?*

Ilyen helyen, mint ez GYIK ami azonnal rámutat a helyesírási hibákra, illene észre venni, még akkor is , ha véletlenül elütjük a billentyűt. Illik helyesbíteni! Vagy nem?

2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Tudod aki már teljesen kitanul egy nyelvet mint én,mert nem egy nyelven beszélek,a magyar felejtésbe merül,mivel kint éltem,így még nehezebb
2014. nov. 23. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!