Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol tudnék francia és fizika?...

Hol tudnék francia és fizika? , kezdő tanárként elhelyezkedni, (mellék állás) Melyik iskolákban tanulnak még framciát, hogy a fizikát is tanítható, legyen egyszere.

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 13:53
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sgítséget
2014. nov. 23. 18:29
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen:)küldtem egy privit.
2014. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjátok, hogy egy troll, aki szórakozik? Magyarul se tud ez, nemhogy franciául. :)
2014. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Na neee!!! Hogy a fenébe állíthatod azt, hogy Julianna google-fordítózik?! De most komolyan! Én felsőfokon beszélem a franciát, és közlöm mindenkivel, hogy Julianna francia mondatai tökéletesek voltak (és ő sokkal magasabb szinten beszéli, mint én egyébként). Kérdező, én nagyon remélem, hogy mindez kamu, nagyon nem lenne jó, ha valaki ilyen stílussal és hozzáállással Tanár lenne! És most nem látatlanba hozok ilyen megállapításokat, hanem egész egyszerűen az alapján vonom le mindezt, ahogyan és amiket írsz.
2014. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
De nem is magyar, akkor alap hogy nem tud magyarul
2014. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a fenét keres itt, és oszt ki mindenkit...

Egyébként franciául sem tud.


Megjegyzem: a hibái nem külföldi ember tévedései, hanem egy analfabéta magyaré...

2014. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt tényleg nem értem.


Kérdező! Te ezt írtad a hatoskának.

"6.Köszönöm ,de biztos akad olyan akiket még érdekel a fizika."


Te pont az ellentétét írtad min amit a 6 írt neked.

ő azt írta nagyon is szükség van fizika tanárra egy erős gimibe.

Nem pontosan ezt írta.

De az értelme az, hogy vannak iskolák ahol nagyon is szükségük van egy jól képzett fizika tanárra.

erre visszakozol,hogy alkalmi munkát keresel, mert hogy nem akarsz MO-on maradni, és hogy lengyel vagy.

A hozzá szólóknak igazuk van. Hol helyesen írsz, hol pedig értelmetlenül, ennek itt semmi értelme.

Francia: Ha nem érted Julianna francia mondatát, akkor te még annyit sem tudsz franciául amennyit én, aki valóban csak minimális szinten és autodidakta módon próbálom megtanulni a franciát.

2014. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írta a hatoska.


"fizikával bárhol, elképesztően kevés fizika szakos vêgez, mi három éve nem találunk kollégát, erős gimibe."


Ha te még ezt is elértelmezted, akkor nincs mit tenni, sorry:(

2014. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!