Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak?

Mit csináljak ha piszkálnak?

Figyelt kérdés

15/l

Ha nem a barátnőimmel vagyok akkor csendesebb vagyok, egy kicsit kevesebbnek nézek ki mint 15, vékony vagyok de ezt nem teszik szóvá, tessi órán piszkálak mert felmentésem van futásból egy szívetegség miatt és a lányok még ha nem szabadna futni vagy tessizni asztma vagy más miatt ők inkább mindent megcsinálnak. A múltkór bukfenc volt de én nem mertem. Ha már egy kicsit is látszik hogy zsíros a hajam már megkérdezik hogy hány naponta mosok hajat. Leht hogy tudják hogy ösztöndíjat kapok, de vannak gazdagabbak is.

Van hogy valaki felbosszant és leordítom úgy 1 hétig jópofiznak utána megint csinálják.

Nem vagyok jó tanuló hirtelen sokat rontottam mert elkezdődött a középiskola.



2014. dec. 2. 15:12
 1/3 Firedoom ***** válasza:

Szia!

Na akkor meseld el, hogy mi a harci helyzet, mert a kerdesbol nem sokat ertettem meg.

2014. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
Priviben akart menni, de itt is jo. Ott valaszolsz ahol szeretnel.
2014. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

-Félsz hogy kitöröd a nykad?

-Hány naponta mosol hajat?

infó órán az összes piszkálódó mögöttem ül volt hogy kérdezősködtek:- milyen zenéket szeretsz, komolyzene?-jársz diszkóba-volt már arátod? A múltkor egy kicsit zsíros volt a hajam és morzsát keztek el fújkálni. 3x ráordítottam (nem tudtam ki volt az) aztán óra végén megkérdeztem hogy ki volt meg hogy mért kkell fújkálni és nem válaszoltak. Ők visszább is vettek.

Ha van valami és csak én nevetek akkor mondják hogy nem vicces.

am ezeket ne csinálják állandóan csak ha látszik vmi piszkálni való rajtam

egyszer az egyiknek felment a pasija és mondta nekem hogy nehogy szemet vessek rá aztán bent volt a fiú piszkáltak azzal hogy milyen gagyi szempillaspirált használok:essence, egy óra múlva fülhalllgatót felvettem és le is álltak

2014. dec. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!