Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak?

Mit csináljak ha piszkálnak?

Figyelt kérdés

A tavalyi évemet nagyon megkeserítették a volt "barátaim"!

Folyton piszkáltak hazudoztak rólam!Ugye kiközösítettek amikor még jóban voltunk!Egyedül éreztem magam hát összehaverkodtam 1 fiúval!Egyre többet voltunk együtt szünetekben beszélgettünk!Utána már legjobb barátok lettünk!De azok meg erre azonnal kitalálták hogy mi párok vagyunk meg hogy járunk!Igaz igaz tetszik nekem,és szerintem én is neki,de ez még hülyeség!Végül már a tesi után elkezdtek piszkálni kiszúrtak velem,de a tesi után a takarító otthagyott egy üveg tisztítószert amit az egyik a szám körül lengetett és ezt mondta "igyál belőle olyan szépeket fogsz tőle álmodni"!Közben a másik beszólogatott mérgemben belerúgtam egy nagyot!(Megérdemelte)Párnap múlva felhívtak annak a fiú nevében akibe szerelmes vagyok,hogy járjunk!Azt gondoltam hogy ő volt ezért rábólintottam!Másnak azt vettem észre hogy a szokásosnál jobban cseszegetnek!Odamentem ahhoz a fiúhoz hogy te hívtál fel???Mondta hogy neki a telefonja elromlott!Elmondtam neki az egészet aki hazafelé menet megrángatta az egyik lányt!Én beszéltem vele normálisan hát tagadta!Utána a másikat félrehívtam azt mondta hogy a beszédfogyatékos kishúga beszélt!Most komolyan ilyen kristálytisztán beszél 1 ilyen?Végül 1 lánybarátommal beszéltem aki elmondta hogy hallotta ahogy beszélik hogy hogy meg szivattuk már!Tanárnak nem szólok,mert befolyásolják mert közülük az egyik látássérült és ezért a tanárok mindent elhisznek neki!Már unom őket!Nemsokára suli!Félek mit kezdhetnék velük???A normális válaszokat köszönöm!



2014. aug. 15. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ilyen a társadalom.
2014. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3-man vannak ellenem mit tehetnék???
2014. aug. 15. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuldd el oket a jo k***va anyjukba!:)
2014. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2014. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nem foglalkozni velük, ha neked tetszik az a fiú, akkor járjatok nyugodtan, mert ez a te és az ő döntése, az pedig le van szarva, hogy a rosszindulatú emberek mit gondolnak rólatok!

Remélem, tudtam segíteni!

2014. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak köszi!:D
2014. aug. 15. 16:28
 7/8 anonim válasza:
küldj le egy-egy strickósallert és nem lesz gond, legjobb megoldás az erőszak.
2014. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Rúgdosd meg őket, tudják már hol a helyük! Ha észre veszik hogy el viseled őket egyre jobban rád másznak :"D Velem is hasonló volt, de én a kötözködő gyereket szarrá vertem egy tálcával az ebédlöben X"D
2014. aug. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!