Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? El lettem könyvelv...

Mit tegyek? El lettem könyvelve r. ib@ncnak a gimiben!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, most 11.-es. Több helyről is visszahallottam, hogy a gimiben sokan r.ib@ncnak tartanak, olyan dolgokért,amik szerintem nem jogosak!! Olyanokért, hogy kihívóbban öltözködőm (ez igaz, oké, szeretem kitenni, amim van, de szerintem ez nem baj), hogy voltam már több fiúval, hogy sok felsőbb éves fiú barátom van, eleve azért, hogy több a fiú barátom, és hogy szeretem őket ölelgetni, puszilgatni -.-Olyanokat is hallottam, hogy beképzelt vagyok és lenézek másolat, de ez nem igaz!! Soha nem cikiztem senkit, es nem is nézem le a lisebbeket, mert tudom, hogy egyszer én is voltam az!

Nem szeretném hogy ilyen legyen a vélemény rólam, mert rosszul esik de nem tudom mit tegyek...



2014. dec. 6. 10:17
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
93%
Pedig ribi vagy. Es buta is. De azert egyszer enis megdugnalak.
2014. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

17 évesen több fiúval voltal, folyton rajtuk logsz, kidobod amid van..teljesen megertem hogy ribinek gondolnak,teny hogy ezt úgy hangoztatni hohy nincs bizonyitek,szemetseg.

Inkabb hasznald ki hogy mar úgyis annak tartannak es dugj mindenkivel akivel tudsz.

2014. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg csak retardáltak és kell nekik valaki, akire ezt a jelzőt is ráaggathatják. Valamiért te lettél az. -és most nem utalok semmire sem. Csak debilek. Lehet, hogyha egyszer ivott volna valaki előttük egy pohár sört, akkor meg azt meg alkoholistának könyvelnék el, mert annyira távol állnak annak a megítélésétől, mint ettől. Hlye hasonlat, de kb.
2014. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valamiért valamelyikük nem kedvel. És/vagy nem jól kezeled le az ilyesmit.
2014. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Talán lehet, hogy nem véletlen. Mindennek meg van az oka.
2014. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%
Visszafogottabb stílus,szolidabb öltözék,illetve válogasd meg,kivel állsz szóba!Ennyi lenne a titka annak,hogy normális lánynak tartsanak.Egyébként érdekes módon nekem annak idején nem lógott ki a fél mellem,vagy a seggem,és nem volt nagy fan clubom,mégis megtaláltak azok az emberek,akik szimpatizáltak velem.
2014. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a kihívó öltözködés is eléggé relatív és nem feltétlenül kell azt jelentenie, hogy qrvás...
2014. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, hogy nagy "fan clubbom" lenne....évek óta ugyanaz a 6-7 ember a baráti köröm, ők az osztálytársaim, plusz vannak felsőbbévesek (inkábbb fiúk de egy-két lányis) pár ember az évfolyamból, és 4-5 gólya, ennyi. Nincs sok barátom, legalábbis a suliban nem, a többi iskolán kívüli.
2014. dec. 6. 10:36
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Ja 15 ember de ez nem fan club. Akkor mi?
2014. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Miért szerinted irrealis hogy valakinek az iskolájaban legyen 15-20 baratja? Ez most vicc? :'DD
2014. dec. 6. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!