Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik alapbból rib@ncna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik alapbból rib@ncnak a póthajas/műmelles nőket?

Figyelt kérdés

Igen, póthajam van,mert a saját hajam nem tud megnőni fülcimpánál tovább.. különben hullik és töredezik.

Ezért van 16 éves korom óta póthajam.

A mellméretem pedig 70/A-s volt (legkisebb melltartó méret) ezért nemrég megcsináltattam a melleim. Nem hatalmasak és természetellenesek,hanem szép formásak.

Ezzel mi a probléma?

L/22



2012. szept. 23. 12:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Hogy egy normális nő elfogadja magát, és nem próbál meg a közönségnek megváltozni....
2012. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nekem semmi!
2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy undorító a műmell látványa is.A póthajnak meg a gondolata.Persze van, akinek bejön...
2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

én nem gondolok ilyet róluk

bár én egész másképp tudok időnként gondolkodni

mit gondolok? önértékelés problémák? esetleg igen súlyos traumák a múltban

2012. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy mű. Olyan, mintha ha hazudnál. Lehet, hogy kicsi a melled, de hidd el, sokkal jobban imponál a másiknak, ha így szereted magad, minthogy megcsináltass magadon mindent...

De persze lehet, hogy csak én gondolom így.

??/L

2012. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
21%
Nekem egyikkel sincs bajom, a műmelles dologgal kapcsolatban viszont sohasem értettem, hogy miért baj, ha formásabb és nagyobb lesz? Gondolom főként lányok lázadnak miatta, az meg csak szimpla féltékenység, szóval le kell szarni.
2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban nézek így ki, és akinek nem mondom el,hogy műmellem vagy póthajam van az nem is tudja.

Igen, önértékelési problémáim voltak. Na de mégis melyik lapos, szinte kopasz nőnek ne lennének?..

2012. szept. 23. 12:15
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Miért lennék féltékeny? Mű mellett bárki csináltathat, én meg szeretem a sajátomat, pedig nem a legszebbek... Mindenki megcsinálhathat mindent magán... az a tudat, hogy az új-mű dolgok miatt kezdenek el udvarolni a férfiak nem hagyna nyugodni.
2012. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%
Elég sekélyes vagy, ha azt hiszed valaki nem tud szeret rövid hajjal és kis mellel.... Ez nagyobb probléma mint hogy pót hajad van.
2012. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ezt neked ki mondta,hogy azt hiszem senki nem tudott volna szeretni? :DDDD Imádom,hogy emberek így beképzelnek dolgokat.. ;) Úgy is volt barátom. Magam miatt csináltattam, már leírtam, így jobban nézek ki.
2012. szept. 23. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!