Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiakadnátok, ha a 16-17 éves...

Kiakadnátok, ha a 16-17 éves gyerekeiteket a tanár meghívná forralt borozni a Karácsonyi Vásárban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért kellene? Egy pohár forralt bortól senkinek nem lesz baja, főleg ha azt nézzük, hogy az ilyen korúak jó része minden hétvégén seggrészegre issza magát.
2014. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pia párti, de voltam 16-17 éves, és szerintem teljesen jófej gesztus a tanár részéről.
2014. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Legalábbis ha csak ennyi a szitu. Bár a tanár részéről nem a legprofibb lépés, de őszintén, melyik 16-17 éves nem ivott még? Meg forralt bort? Ugyan már.

Az már aggasztóbb lenne, ha mondjuk egy férfi tanár hívná el kizárólag az egyik lányt. Az már gyanús. Ha többen mennek, az csak jófejség akar lenni, nincs azzal gond.

2014. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl: 17 éves vagyok, most volt a szalagavatóm múlthéten, és osztályfőnökkel voltam bulizni.. de nagyon jó volt, áááh:D
2014. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Szerintem ez aranyos volt a tanártól. A jó forralt borból úgyis kimegy az alkohol főzés közben, szóval baja nem lesz a gyereknek.
2014. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem, minket is vittek le óra helyett vagy közben sörözni ennyi idősen.
2014. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Már az is baj, ha ajándékot ad a tanár? A forralt borban nincs is alkohol, úgyhogy semmi szükség az álszent picsogásodra. Drága gyermeked szerintem már nemcsak, hogy igazi alkoholt ivott valahol, hanem már valami drogot is kipróbált max te nem tudsz róla.
2014. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OFF: Ezért egyre több az aljas, szemétláda tanár, mert amelyik már egy kicsit is jófej a diákjaival, azt ahol tudják, ott marják.


ON: Ne legyünk már álszentek! A legtöbb 16-17 éves minimum alkalmanként iszik alkoholt, és sokan közülük minden hétvégén tajrészegre isszák magukat. Aki meg annyira irtózik tőle, az simán mondhat nemet is. Különben meg: egy pohár forralt bortól senki nem lesz sem részeg, sem alkoholista.

2014. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!