Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit egyek, ha az osztalyfonok...

Mit egyek, ha az osztalyfonok kenyes kis p*csanak tart? 13/L

Figyelt kérdés
Meg nyaron, az osztalykirandulasra vittem hajvasalot, mert ha nem vasalom minden reggel ugy all, hogy... Egyszoval borzalmas. (Azota nem vasalom, mert mas lett a hajam es igy se tett jot neki). Es szerintem azt hiszi hogy kenyes kis kiralykisasszony vagyok, pedig csak nem akartam hogy mindenki a hajamon rohogjon. Szerintetek? Ha ezt gondolja igaza van?

2015. jan. 4. 13:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10, koszi en is igy gondolom :)
2015. jan. 4. 13:50
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem lépj túl rajta. Fél éve volt, nem hiszem, hogy akár akkor különösebben érdekelte volna. Ha kényes pi*ának tart, annak más oka van.
2015. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is valami más is van a háttérben, egy ofőnek szuperhülyének kell lennie, hogy egy ilyen miatt megutálja egyik tanítványát.
2015. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem adtam pedig ra okot, hacsak nem az, hogy elozo ev elejen egy FELREERTES volt, amibol kiderult hogy en nem is csinaltam semmit de lehet ezt nem fogta fel
2015. jan. 4. 15:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Van itt pár retardált látom. Mi az, hogy ettől kényes p#csa lesz valaki? Megvasalja a haját és ennyi, ő dolga. Senkinek semmi köze hozzá.
2015. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ez a tanár egy idióta ha ezt gondolja! :D nincs azzal semmi baj ha vasalod a hajad (persze azon kívül hogy a túl intenzív használata úgy tudom roncsolja is)! :)
2015. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Na már most ez a válassz másik frizurát hülyeség. Nekem hullámos hajam van, de nagyon idétlenül áll. Ha nem vasalom ki olyan mintha életemben nem fésülködtem volna. Ezt csak azok értik akiknek szintén ilyen szar haja van, hogy kénytelen vasalni.
2015. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
13 eves vagy, valoszinuleg nem sokaig lesz mar o a tanarod. Egyszeruen ne foglalkozz vele :) ha neked nem tetszik ugy a hajad ahogy van akkor egy kis hajvasalastol igazan nem leszel kenyes, ez egyszeru igenyesseg.
2015. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!