Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes vagyok az angol...

Szerelmes vagyok az angol tanarnombe. mi lenne a kovetkezmenye? Vagy probaljam meg a tudomasara hozni. Esetleg vegyek neki viragot?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%
Már ne haragudj " kedves" kérdező, de jóindulattal megosztottam veled a tanácsom, amit a saját tapasztalataim és tanár szakos egyetemista tudásmora és nem holmi plátói képzelgésekre alapoztam meg. Nem minden esetben az a leghasznosabb, amit te magad hallani szeretnél. Nem árt szembesülni az igazsággal. Az, hogy leszázalékoltad a szavaim értéket haragos, sértődött, pubertáskori frusztrációtól vezérelve, már megbocsáss de csupán engem igazol a gyermeteg éned feltételezése felől. Ez kizárólag az éretlenségedet igazolja, sajnálom. Akár teszik, akár nem, ilyen diákot egy érett nő soha nem fog biztonságot nyújtó, felelősségteljes férfinek tekinteni. Sajnálom.
2015. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!