Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársakkal dobáltuk...

Az osztálytársakkal dobáltuk a másik kakaós csigályát és be köpött a tanárnak és kaptunk 1-1 oszifői figyelmesztetőt jogos-e?

Figyelt kérdés
csak 2-3 kört és csak 3-man
2015. jan. 10. 08:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ennivaló nem játék. Elég szomorú, ha ezt nem tanították meg a szüleid.
2015. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Az ofői figyelmeztetés jogos. De felmerül a kérdés: ha megdobnak kakaós csigával, mivel dobj vissza?
2015. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én kakaós csigámat dobáltátok volna, a tudtom nélkül, ami az aznapi uzsonnám lett volna, akkor most jegelnéd a monoklit a szemed alatt!



Örülj, hogy megúsztad egy figyelmeztetéssel!

2015. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen jogos.

De ez mire volt jó nektek?

Egyébként meg: csigája*

2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mert szerinted nem jogos? Na ez itt a baj, hogy el sem gondolkodsz azon, hogy ha mást megbántasz, akkor a másiknak az hogy esik, milyen érzés. Ha egy kicsit is belegondolnál ebbe, nem tennél fel ilyen kérdéseket, hanem inkább bocsánatot kérnél a gyerektől.


Jah, mert neked soha nem dobálták a kakaós csigádat. Gondolom, ha valaki elkezdené dobálni, te lennél a legjobban megsértődve...


Ezek még kicsi dolgok, de a nagybetűs életben is ilyen akarsz lenni? Nagyon sok ilyen ember van, mint te, úgyhogy szedd össze magad, mert pár év múlva nem az iskolaigazgatónál jelentenek fel, és egyszer csak azon kapod magad, hogy a te golyóiddal fognak dobálózni a dutyiban.

2015. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy nagyon jól tette a gyerek, hogy "beköpött". Sajnos sokan vannak, akiket szekálnak, és nem mernek szólni senkinek, így kiszolgáltatják magukat az agresszív barmoknak. De így, hogy szólt a tanároknak, remélhetőleg legközelebb nem fogjátok szekálni, úgyhogy már csak ezért is jogos volt.
2015. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvetted volna az én kajám amiért édesanyám dolgozik meg minden áldott nap. Elmegy megveszi a kakaós csigát amire idejét és energiáját szánja. Majd abban a tudatban odaadja hogy én megeszem. Erre te elveszed és dobálod. Leszartam volna a csigát a szemedre mentem volna és biztos olyat kapsz hogy más kérdést írtál volna a sebészetről.

Valaki olyat kapsz ki akkor neki fog beírni a tanár, de te tőle sokkal rosszabbat kapsz. Egyszer verte ki egy hülye gyerek a kaját direkt a kezemből. Belemarkoltam a hajába és a földön lévő kajába vertem a fejét. Asszem ötödikben.

Ne szórakozz kajával! Ne szórakozz más cuccával! És ne szórakozz más kajájával!

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha a te kajádat vennék el és dobálnák, te mit szólnál? Gondolom a gyereknek az volt az aznapi kajája, meg szerette volna enni, te meg elvetted és dobáltad... Szerinted hogy a viharba ne lenne jogos a figyelmeztető?

Mielőtt ilyet csinálsz, gondolj bele, hogy neked milyen érzés lenne, ha veled tennék ugyanazt.

2015. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Abszolút jogos! Az ennivalóval nem játszunk, ezt már a 2 évesnek is kell tudnia. Gyakorolnád inkább a helyesírást!
2015. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!