Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom elviselni az osztálytársam rinyálását?

Figyelt kérdés
Folyton panaszkodik a semmiért, nem elégedett semmivel és már ott tartunk hogy az egesz iskola utálja a gyereket. A másik rossz szokása hogy mindig valami ájóeszről meg epülájdíről beszél és ezzel is fáraszt mindenkit. Már egy 11.es lány is mondta hogy szívesen megverné, pedig ő egy angyal, mindenkit szeret. A tanarok nem szólnak már semmit mert akkor jön az a szöveg hogy ő mindenkit felhúz és hogy ha ő nem lenne akkor világbéke lenne. Kérlek segítsetek mert nem tudom mit fog szólni ha kiosztom.

2015. jan. 14. 00:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Néztem képeket és leesett hogy valami ilyet lattam egy nőnél a buszon de azt hittem valami márkátlan kínai. :D Csak az a baj hogy senkit se érdekel akinek beszél róla.
2015. jan. 15. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Orálisan elégítsd ki
2015. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mint azt már írtam, nem biztos hogy az a valóban kedves aki annak mutatja magát a gimiben.

De nem igazán érteted meg a mondanivalót, habár nem is fura, mivel annyi hülyeséget tanítanak gimiben, csoda ha a mai fiataloknak megmarad az eszük =//

Bocs én is fiatal vagyok, de most épp így van kedvem fogalmazni. :P

Meg amúgy is csak a saját véleményedet akarod avval fényezni hogy azt mutatod hogy még az állítólagos kedves emberek is azon a véleményen vannak.

Egoista vagy, bocs, de ennyi alapján 100x lennék inkább annak a lenézett kölöknek a haverja és csinálnék belőle 'menő' embert minthogy az olyanokkal szóba álljak mint te

2015. jan. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

iOS,Apple


Irritáló vagy!Téged kéne kipenderíteni onnan!Epülájdi...jézusom,fáj az ujjam.

2015. jan. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mitől fáj?
2015. jan. 17. 16:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Mer' mobilon pötyög
2015. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!