Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ez ellen? Hogy...

Mit tehetek ez ellen? Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott,visszahúzódó vagyok az osztályban már nagyon nagyon rég óta kb 10 éve,kemény 1 barátom van aki a padtársam.. de máshol teljesen felszabadult vagyok,nagyon jól érzem magam,van egy kis társaságom akikkel bulizni járok (nem az osztályból) ,jófejnek tartanak és velük nagyon jó az életem... de ha már vége a szünetnek és suliba kell menni ahol ezerszer másabb vagyok és nem tudom önmagamat adni az már rémálom és vége a szép életnek.. Kiközösítenek,sokszor szivatnak borzasztó rosszul esik nap mint nap..Mindent próbáltam már nem megy a beilleszkedés semmi féleképpen sem.. Ezzel a problémával már mint mondtam kb 10 éve szenvedek és csak az iskola rontja az életemet minden más tökéletes már nagyon sokszor azon gondolkodtam hogy teljesen kiíratkozok suliból és nem járok suliba többet mert már nem bírom tovább és úgy itt a határ, már attól tartok hogy komoly lelki problémáim lesznek már a sok stressztől, idegeskedésektől amiket átéltem :((( mit tegyek?
2015. jan. 15. 00:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Sőt suli ideje alatt amikor nincs szünet még bulizni sincs kedvem elmenni hétvégén emiatt szinte elmegy az életkedvem,magamba zárkózok és itthon ülök a családommal és feszülten várom a hétfőt ://
2015. jan. 15. 00:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nem tudsz sehogy se beillsezkedni mnj oda egy gyerekhez es legyel ugyan olyan mint or
2015. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de egyszer velem megtörtént, hogy 1-2 ember belémkötött, először persze megilyedtem, de aztán erőt vettem magamon, és szétvertem a pofájukat. Többet nem szarakodtak velem.


21/Lovászfiú

2015. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bírom az erőszakot még nézni sem, nem hogy csinálni,csak ha már nagyon ideges vagyok de akkor nagy bennem az adrenalin
2015. jan. 16. 19:34
 5/6 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2015. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fiú
2015. jan. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!