Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek hogy telt/telik az...

Nektek hogy telt/telik az általános iskola, milyen volt? Az általános volt jobb vagy a középiskola? Miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem az általánost bár elhalmoztak negatív véleményekkel így 8.-ra egy önbizalom hiányos kiscsaj lettem.

A gimi sokkal jobb, érettebbek az emberek s kezd visszaépülni a személyiségem/önbizalmam.

A gimi ezerszer jobb.!

2015. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
középsuli jobb volt.
2015. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem álltalánosban a 7-8 volt a jó.

Középiskola nem nyerte még el a tetszésemet. 9-es vagyok.

2015. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%
Egyelőre azt mondanám az általános iskola sokkal jobb volt.
2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az általános maga volt a gyötrelem, mind a diákok, mind a tanárok szempontjából

a középiskola maga volt a megváltás

2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Más mind2. Számomra egyik se jobb a másiknál, mindkettő más.

Általánosba rengeteg tanár személyeskedett a gyerekekkel és direkt szívattak. Most középsuliban sokkal kevesebb az ilyen tanár.

Nekem általánosban nagyon jó barátaim lettek akikkel a mai napig napi szinten tartom a kapcsolatot és nagyon össze vagyunk nőve. Ezzel szemben középsuliban sok embert megismertem, de kevés lett jó barátom és sajna ők se annyira jók. Nálunk középsuliban nagyon megy a vetítés.

Nálunk hozzá kell tenni hogy általánosban mindig ment az élet. Mindig volt valami balhé vagy esemény. Most középsuliba sajnos vagy nem sajnos ilyen nincs. Viszont a lehetőségek nyitottabbak. Középsuliban úgy minden beindul valahogy. Általános iskola elég szar volt addig míg hetedik felénél rájöttem hogy nem kell minden tanár szívatását komolyan venni. Utána nagyon jó volt.

Középsuli 10. osztályában is nagyon jól elvagyok. Szeretek ott lenni. Komolyan egyetlen problémám csak a koránkelés.

2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam az alapiskolát, a gimnázium már jobb volt.
2015. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindkettő jó volt, bár azért a gimi meghatározóbb, sokkal intenzívebb nyomot hagyott bennem, mint az általános. Ott inkább olyan szabad kislány voltam.


Viszont az egyetemhez képest 0 mindkettő. :D

2015. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az általános nagyon jó volt, szuper barátaim voltak, jó kis osztályközösséggel, velük a mai napig tartom a kapcsolatot.

A gimis évek közül az első kettő eléggé mélyrepülés volt, nem találtam a helyem, aztán a második kettőt már élveztem, de nem az osztálytársaim miatt, hanem az évfolyamból verődött össze egy jó kis barátnős csapat.

2015. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aries 2 ***** válasza:
50%
Bár ért nem kevés gúnyolódás, és szenvedés, azért általánosba nagyon szerettem járni. Sőt, visszavágyom. Azért, mert eddigi életem legszebb, legboldogabb évei pont arra az időszakra esnek, az édes gyerekkorra.
2015. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!