Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Van két lány az osztályban,állandóan engem piszkálnak és sértegetnek.Pl.volt angolórán,hogy ott a padja mögött voltam és akkor azt mondta,hogy "remélem,nem fogsz itt ülni".Meg olyat is mondott az egyik,hogy irritálom,meg menjek már innen.Most akarok előrehozott érettségit tenni infóból és ezzel a két lánnyel együtt kell mennem és amikor megtudták,hogy megyek,akkor le akartak róla beszélni,hogy úgyse sikerül,felesleges nekem infó érettségi,menjek jövőre stb.Még azt is mondták,hogy ha infóból leérettségizek,akkor csak vendéglátó iskolába mehetek tovább.Nem akarják,hogy én is menjek.Minden lehetőséget kihasználnak,hogy lejárassanak.Ha más mond valami hülyeséget,akkor az vicces,de ha én,akkor már mondják,hogy milyen hülye vagyok.Most csinálom a jogsit és most is mondták,hogy nem fog sikerülni.Állandóan beszólogatnak és megaláznak.Eleinte nem foglalkoztam vele,de egy idő után már elég rosszul esik.És ezt tudják is.

Én soha nem ártottam nekik,szólni sem szoktam hozzájuk.Nem tudom,mi bajuk van velem.Lányok,nem tudok velük mit csinálni.Ha fiúk lennének,valószínűleg már nekikentem volna.



2015. febr. 6. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
17/F
2015. febr. 6. 20:16
 2/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg két unatkozó tinilány, akik ettől menőnek érzik magukat...elcsépelt, tudom, de sajnos mást nem tudsz tenni, mint hogy figyelmen kívül hagyod őket, és max röhögsz egy jót a gyenge próbálkozásaikon....az ilyenek nem az eszükről híresek, nem látok rá sok esélyt, hogy meg lehet beszélni
2015. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!